Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Messenger (Beta) już dostępny dla telefonów Windows 10 Mobile


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli chcecie zainstalować ja już teraz to wystarczy, że na czas instalacji zmienicie region w telefonie na Francję: Ustawienia > Czas i język > Region > Kraj/region. Po zmianie regionu należy ponownie uruchomić telefon. Po tym zabiegu instalujemy aplikację i możemy z powrotem ustawić polski region.Jest to port z IOS.

post-126762-0-64813800-1464883571.png

(kliknij w obrazek aby przejść do sklepu)


Wygląd:

post-126762-0-00795300-1464883302_thumb.png

 

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

Opublikowano

Tak jak już pisałem na chociażby WPW**** (by nie było, że reklama). Skanując QR code lub wchodząc z linka nie musimy zmieniać regionu. Po za tym apka to dno. Wywala się praktycznie co chwile. Z taką stabilnością nie ma sensu jej używać... 

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKDKJ Na początku trzeba było zmieniać region żeby pobrać, microsoft udostępnił już dla Polski, mi apka nie crashuje się, używam win 10 mobile rs1 z windows insider krąg fast lumia 830

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

Opublikowano

Ja od pewnego czasu za przeproszeniem pier***e te wersje testowe i jestem przy tej "oficjalnej". Lumia 640 XL wersja z LTE (10.0.10586.318) crashuje praktycznie co 1-2min. Nie da się tego Messengera używać. Liczę na to, że kolejna aktualizacja systemu lub aplikacji naprawi ten problem ;)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Formatnij system jeśli tego nie zrobiłeś po aktualizacji. Najlepiej działa na czystej kopi systemu a nie na aktualizacji z wp8.1 poprzednimi ustawieniami.

Staraj się nawet nie synchronizować ustawień systemowych i tematów, synchronizuj tylko to co nie wpływa na ustawienia telefonu i systemu, kontakty, hasła itp. 

 

U mnie tylko tak działała beta jak należy pod w10, wróciłem w końcu  do wp8.1 coś z dotykiem było i straszne lai na nim czasami były. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Chłopie wiem jak działa Windows Phone ^^ W końcu 3 telefon z rodziny Lumii od 2 lat ;) Jestem osobą, która po każdej aktualizacji (systemu) przywraca fabryczne ;) Uroki trzymania wszystkich ustawień na onedrive :D

 

@Ktosiu

Lumia 535? Jak tak to oddaj na gwarancje. Wymieniają praktycznie cały przód na nowy. Powód? Te Lumie wyszły ze sterownikami Nokii i Microsoftu. Te Nokii są do wymiany.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Nie, na szczęście Microsoftu  640 XL Dual sim , ale 353 i 453  też mam i nie było z nimi  żadnych problemów jak na razie. 

 

W kolekcji  Noki posiadam bezproblemowo działające ponad rok  920 i 735,  jeszcze prawie już 4 letnią 800 , zero problemów.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...