Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Seria Wiedźmin - gdzie odgrywa się akcja gry?


Congo11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie czy akcja wszystkich trzech czesci gry rozgrywa sie w tej samej krainie\kontynencie i czy mozna np. w Wiedzminie 3 isc do miejsca gdzie bylo sie w drugiej czesci

Opublikowano

Otóż nie w ten sposób, przyjacielu.
Ale są okazje takie jak Kaer Morhen w którym możesz sie pojawić w pierwszej i trzeciej części, ale sam kontynenty miejsca gry są zmieniane.

Opublikowano

Rzecz biorąc, tak. Lecz czasami możemy wrócić w miejsce(Wiedźmin 3), które odbywało się np w Wiedźminie 1 (czytaj Kaer Morhen). Jak pamiętam, to więcej takich miejsc nie było.

Opublikowano

Otóż nie w ten sposób, przyjacielu.

Ale są okazje takie jak Kaer Morhen w którym możesz sie pojawić w pierwszej i trzeciej części, ale sam kontynenty gry są zmieniane.

Kontynent cały czas jest ten sam przyjacielu. Ba, większość czasu (uwzględniając wszystkie 3 części) spędzamy na ziemiach Temerskich - państwa. Zmieniają się tylko lokalizacje w jakich przychodzi nam grać. W pierwszej części gra toczy się wokół Wyzimy (jak i w środku tego miasta), a taka trzecia część udostępnia nam same komnaty królewskie znajdujące się właśnie w Wyzimie (gdzie reszta jest niedostępna). Co nie zmienia faktu, że biegamy głównie po Temerii, Królestwach Północy i po Wyspach Skellige.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

 

Otóż nie w ten sposób, przyjacielu.

Ale są okazje takie jak Kaer Morhen w którym możesz sie pojawić w pierwszej i trzeciej części, ale sam kontynenty gry są zmieniane.

Kontynent cały czas jest ten sam przyjacielu. Ba, większość czasu (uwzględniając wszystkie 3 części) spędzamy na ziemiach Temerskich - państwa. Zmieniają się tylko lokalizacje w jakich przychodzi nam grać. W pierwszej części gra toczy się wokół Wyzimy (jak i w środku tego miasta), a taka trzecia część udostępnia nam same komnaty królewskie znajdujące się właśnie w Wyzimie (gdzie reszta jest niedostępna). Co nie zmienia faktu, że biegamy głównie po Temerii, Królestwach Północy i po Wyspach Skellige.

 

Racja, pomyłka. Poprawiłem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...