Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy według was serwer z takimi pluginami ma sens?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż myślałem nad dodaniem dwóch pluginów pierwszym jest Anty Nózki, który blokuje robienie nóżek na cuboidzie.

Drugim pluginem jest Anty Orka chodzi o to, że gdy rzucimy perłe następną możemy rzucić za 5 sekund tak samo działa punch.

 

 

Opublikowano

Pierwszy plugin jak najbardziej.

Drugi też możesz dodać jeżeli masz easyhc i duży drop pereł.

Opublikowano

Zawsze to jakieś urozmaicenie na serwer easy hc, chociaż co do perełek dodałbym również limit jaki możemy trzymać w ekwipunku. Podobnie ze złotymi jabłkami żeby pvp nie wyglądało kto więcej tych jabłek zje ten wygra.

Opublikowano

@f5

Kilka informacji co do tego wszystkiego,

Limit koxów został ustawiony na 5 jeszcze mam zamiar dodać limit refili (16) i limit pereł (4)

Serwer to MediumHC więc drop pereł mała szansa.

Puncha będzie można używać co 5 sekund. A skoro drop pereł będzie mały to limit pereł rzuconych na x sekund zostanie wyłączony.

Opublikowano

Pomysł dobry, ale pewnie pluginy od Kanibala :D

I limit koxow daj na 2-3, limit koxow i perel raczej jest ok.

Opublikowano

­Anty orka OK, ale na nogi?! Easy HC upadają, na nogach bazuje cały świat :9

 

Ja bym ogólne podczas walki zablokował perły, i dodał komendę typu:

/orka

do użycia raz dziennie, tepie 50 kratek w losową stronę.

 

Anty-nogi na cuboidzie? banalna sprawa, do ominięcia.

 

1. robisz normalne nogi z obsa

2. potem podstawkę, do stania do tego co klepie

3. dla podstawi robisz nogi

4. i ponownie, i jeszcze raz.

5. wszystkie ściany pogrubiasz.

 

i już, jak się wykopie - od nowa, zawsze pada.

Daj lajka! Nic to nie kosztuje, ale bardzo tego potrzebuje!


d9xa4.png


10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 250 | 500 | 1000


Kliknij w obrazek! Zobacz nasz serwer!


Chcesz abym zobaczył? Napisz @Notrax3

Opublikowano

Anty Nóżki - Nawet jak jakoś wrzucisz kogoś do nóżek to nie możesz zamurować góry (perła cyk i elo). Jedynym sposobem jest użycie pistona ;c

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Spoko pomysł­. Ciężej było by z fosy wyjść czasem :D

Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem... Ból mówi, kiedy jesteś poważnie ranny... A wiesz, co jest w bólu najlepsze? Pokazuje, że nie jesteś jeszcze... MARTWY! ~ Kaneki Ken

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...