Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ciemniejszy pasek - jak to zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): 
Cześć! Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić aby te okna zaznaczone na screene były przeniesione (też pokazane na screenie) dodatkowo te "strona główna" chciałbym zrobić obok tego (Aby wszystko było obok siebie na takiej ciemniejszej linii, myślę że wiecie o co chodzi)
nicku.

 
Mój styl:

 

 

<header>

<div id="header">
<center><div class="logo"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php"><img src="{$theme['logo']}" alt="{$mybb->settings['bbname']}" title="{$mybb->settings['bbname']}" /></a></div></center>
</div>
</div>
  </div>
<ul class="procstrike-menu">
<li>
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php">
<i class="fa fa-home"></i>
<strong>Forum</strong>
<small>Strona Główna</small>
</a>
</li>
<li>
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/memberlist.php">
<i class="fa fa-users"></i>
<strong>Społeczność</strong>
<small>Użytkownicy Forum</small>
</a>
</li>
</ul>
</header>
</div>
<div id="content">
{$pm_notice}
{$bannedwarning}
{$bbclosedwarning}
{$unreadreports}
{$pending_joinrequests}              
              <navigation>
                  <div class="content">
                  <div class="wrapper">
<br />]]></template>
<template name="headerinclude" version="1806"><![CDATA[<link rel=alternate" type="application/rss+xml" title="{$lang->latest_threads} (RSS 2.0)" href="{$mybb->settings['bburl]}/syndication.php" />
<link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="{$lang->latest_threads} (Atom 1.0)" href="{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php?type=atom1.0" />
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset={$charset}" />
<meta http-equiv="Content-Script-Type" content="text/javascript" />
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.js?ver=1806"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.plugins.min.js?ver=1806"></script>

<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/general.js?ver=1806"></script>

 

 

Opublikowano

­Po pierwsze ,ty nam podałeś KOD strony a nie style... 

Znajdź w plikach .css diva który za to odpowiada i zmień kolor na ciemniejszy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...