Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dzień Otwartych Koszar w Poznaniu - 04.06.2016


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*** Tak, to jest mój temat z forum WoTa ***


 


Nie będę się rozpisywał, wklejam "reklamę" tej imprezy.


TU można zobaczyć co nas czeka na stałej ekspozycji:


 


http://wirtualne.muzeumbronipancernej.pl/


 


Jako "okołopoznaniak" zapraszam serdecznie.


Ja będę tak na 90%, a po imprezie, MOŻEMY wyskoczyć na "małe co nieco" (+18 Smile_blinky.gif )do pobliskiego baru/pabu/restauracji "Dzikie Wieprze" (7 minut z buta)


https://www.google.pl/maps/dir/52.4318684,16.8855834/52.4303123,16.8917706/@52.4310265,16.8877607,17.5z/data=!4m2!4m1!3e2


(Można coś wypić i zjeść. Knajpa czynna w sobotę od 14:00)


 


To co Panowie, a może i Panie, ktoś chętny?


 


 


13312727_1209392805747014_77190794126151


test

 

 

Opublikowano

Nie rób syfu na forum, od takich tematów  (o różnych imprezach, festynach itd) są http://www.mpcforum.pl/forum/2-pogaduszki/

Argumenty "bo jest gra o czołgach, a w muzeum są czołgi" zachowaj dla siebie, bo równie dobrze można zacząć spam typu "Wystawa koni w Piosnach koło Rachowic 2016" w temacie World of Warcraft (bo tam też są konie)...

<edit>

No i Wargaming nie jest patronem imprezy (czy kim tam by był), także tym bardziej temat nie na miejscu...

 

 

 

*** Tak, to jest mój temat z forum WoTa ***

 

Nie będę się rozpisywał, wklejam "reklamę" tej imprezy.

TU można zobaczyć co nas czeka na stałej ekspozycji:

 

http://wirtualne.muzeumbronipancernej.pl/

 MOŻEMY wyskoczyć na "małe co nieco" (+18 Smile_blinky.gif )do pobliskiego baru/pabu/restauracji "Dzikie Wieprze" (7 minut z buta)

https://www.google.pl/maps/dir/52.4318684,16.8855834/52.4303123,16.8917706/@52.4310265,16.8877607,17.5z/data=!4m2!4m1!3e2

(Można coś wypić i zjeść. Knajpa czynna w sobotę od 14:00)

 

 

 

I jeszcze ta chamska reklama...

Opublikowano

Nie rób syfu na forum, od takich tematów  (o różnych imprezach, festynach itd) są http://www.mpcforum.pl/forum/2-pogaduszki/

Argumenty "bo jest gra o czołgach, a w muzeum są czołgi" zachowaj dla siebie, bo równie dobrze można zacząć spam typu "Wystawa koni w Piosnach koło Rachowic 2016" w temacie World of Warcraft (bo tam też są konie)...

<edit>

No i Wargaming nie jest patronem imprezy (czy kim tam by był), także tym bardziej temat nie na miejscu...

 

 

 

*** Tak, to jest mój temat z forum WoTa ***

 

Nie będę się rozpisywał, wklejam "reklamę" tej imprezy.

TU można zobaczyć co nas czeka na stałej ekspozycji:

 

http://wirtualne.muzeumbronipancernej.pl/

 MOŻEMY wyskoczyć na "małe co nieco" (+18 Smile_blinky.gif )do pobliskiego baru/pabu/restauracji "Dzikie Wieprze" (7 minut z buta)

https://www.google.pl/maps/dir/52.4318684,16.8855834/52.4303123,16.8917706/@52.4310265,16.8877607,17.5z/data=!4m2!4m1!3e2

(Można coś wypić i zjeść. Knajpa czynna w sobotę od 14:00)

 

 

 

I jeszcze ta chamska reklama...

Nie pierdol.

Ja się wybiorę, dzięki za info ;) 

Opublikowano

Niestety knajpa"Dzikie Wieprze" nieczynna (właściciel wyjeżdża). Pozostaje bar "Brzózka" vis a vis "czołgów". Knajpy jednak nie znam. Oczywiście jesli będą chętni.

test

 

 

Opublikowano

Nie rób syfu na forum, od takich tematów  (o różnych imprezach, festynach itd) są http://www.mpcforum.pl/forum/2-pogaduszki/

Argumenty "bo jest gra o czołgach, a w muzeum są czołgi" zachowaj dla siebie, bo równie dobrze można zacząć spam typu "Wystawa koni w Piosnach koło Rachowic 2016" w temacie World of Warcraft (bo tam też są konie)...

<edit>

No i Wargaming nie jest patronem imprezy (czy kim tam by był), także tym bardziej temat nie na miejscu...

 

 

 

*** Tak, to jest mój temat z forum WoTa ***

 

Nie będę się rozpisywał, wklejam "reklamę" tej imprezy.

TU można zobaczyć co nas czeka na stałej ekspozycji:

 

http://wirtualne.muzeumbronipancernej.pl/

 MOŻEMY wyskoczyć na "małe co nieco" (+18 Smile_blinky.gif )do pobliskiego baru/pabu/restauracji "Dzikie Wieprze" (7 minut z buta)

https://www.google.pl/maps/dir/52.4318684,16.8855834/52.4303123,16.8917706/@52.4310265,16.8877607,17.5z/data=!4m2!4m1!3e2

(Można coś wypić i zjeść. Knajpa czynna w sobotę od 14:00)

 

 

 

I jeszcze ta chamska reklama...

 

Czepiasz się. Jest związane z czołgami, uważam, że może tu zostać, nikomu nie wadzi, a kogoś może zainteresować i rozwinąć wiedzę z zakresu czołgów z II WŚ.

 

Temat zostaje. 

Opublikowano

No i po imprezie :) Nic nie miało z hangarów wyjechać, a tu podpułkownik Ogrodniczuk "drifty" strzelał ;)

r8i9eyaunsjh_t.jpg

Tym razem impreza jako "piknik rodzinny", aczkolwiek czołgi na miejscu, a nawet, jak pokazuje zdjęcie wyżej, jeden wyjechał pokręcić bączki ;) Generalnie polecam każdemu, kto nie byl. Warto sobie "przypomnieć", grając w WoTa, że nasze stalowe rumaki są trochę większe niż te parę pikseli na ekranie:)

Pytanie za 1000 muszelek: Rozpoznajecie ten czołg?

 

A tu mały filmik:  https://www.youtube.com/watch?v=9oJYOFNDl40

test

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...