Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co jest nie tak z tym kolesiem?


.Bumek662.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

otp garen, win ratio na + wiec jakos mu to wychodzi ^^

czemu on gra z ignitem + healem i do tego ze garen po 400 grach mu sie jeszcze nie znudzil :D

Hello there.

Opublikowano

 

otp garen, win ratio na + wiec jakos mu to wychodzi ^^

czemu on gra z ignitem + healem i do tego ze garen po 400 grach mu sie jeszcze nie znudzil :D

 

Są tacy gracze :D jest wierny jednej postaci kappa

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

 

otp garen, win ratio na + wiec jakos mu to wychodzi ^^

 

czemu on gra z ignitem + healem i do tego ze garen po 400 grach mu sie jeszcze nie znudzil :D
W ten sam sposób co nam sie nie nudzą nasze ulubione postacie. Każdy znajdzie dla siebie ulubioną postać i większość moze nią grać bez konca. To nie jest wcale dziwne, po prostu chłopak czerpie radość z gry sposobem, ktory tą radość mu gwarantuje.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Jakis typek, normalnie bo lubi pewnie. Koreancie w challengerze graja po 40-70 dni jednym mainem . Jak wiekszosc ma ulubione postacie z nas ktorymi gra.

Opublikowano

Trafiłem na niego parę dni temu gość robi jakąś nową mete na topa :yay:

no ja tez go na soloq spotkalem i sie zdziwilem jak sobie klikam  tab a tu 14/0 garen

Hello there.

Opublikowano

samym teemo gra pewnie , w sumie 1 mln trudno pozniej z gorki, ja mam 396 tys na leonie.

Opublikowano

 

Jak mozna miec tyle gier i byc w goldzie 5? 

 

Po tylu grach to spokojnie challenger.

 

Grałem w poprzednim sezonie Wukongiem na topie. Nabiłem gdzieś ~ 180k punktów tym championem. Mógłbym nim grać dalej, ale meta się zmieniła i dobiła mi małpiaka (choć i tak było ciężko). Żeby ciskać do przodu, zostałem zmuszony zmienić champion pool z wielkim żalem. Koleś najwyraźniej ciska choćby miał pod górkę. Mimo wszystko nie zmienia to faktu, że po tylu grach powinien być w jakimś diamenciku. Sam do końca nigdy nie mogłem zrozumieć takich ludzi.

652461476122967357515.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...