Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki waszym zdaniem najlepiej zrobić serwer MC?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Posiadam serwer Dedykowany na serwerach ovh lolalizacja: warszawa.

Dedyk który ma ponad 300gb ramu.

Sam jestem technikiem i piszę pluginy jednak borykam się z problemem jaki serwer spodoba się ludziom najbardziej.

Chcę zrobić HARDCORE ponieważ najwięcej jest easyhc....
Proszę o zagłosowanie:

http://strawpoll.pl/5339

Według tej ankiety stworzę nowy serwer minecraft!

Opublikowano

Proste... Zrób czegoś czego nie ma na rynku Minecraft.

Poczytaj trochę o tym czego brakuje ludziom, dlaczego grają tu a nie tam, i połącz fakty.

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Proste... Zrób czegoś czego nie ma na rynku Minecraft.

Poczytaj trochę o tym czego brakuje ludziom, dlaczego grają tu a nie tam, i połącz fakty.

Zgadzam się z tobą ale ankieta pokazuje że najwięcej osób jest za easyhc...

Opublikowano

Bo takie odpowiedzi umieściłeś w ankiecie? Boże broń świat od takich techników. xD

Opublikowano

 

Proste... Zrób czegoś czego nie ma na rynku Minecraft.

Poczytaj trochę o tym czego brakuje ludziom, dlaczego grają tu a nie tam, i połącz fakty.

Zgadzam się z tobą ale ankieta pokazuje że najwięcej osób jest za easyhc...

 

 

Gwarantuję że 90% z tych głosów jest kliknięta przez typowego dzieciaka, gimbke który interesuję się jedynie kopaniem godzinami, robieniem protek i ostrości, bicie się, otwieranie skrzynek i bieganie po mapie świecąc swoją niezajebistością i tyle. Wyklucz kompletnie easyhc.

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Robić serwer na podstawie ankiety, gdzie zagłosowało 15 typa, to tak jak w sumie nie wiem. Ale to idiotyzm :v
Otwórzcie sie na inne tryby a nie tylko lecicie na te co robią hajsy

Opublikowano

Nie widziałem jeszcze serwera dedykowanego który ma 300 gb ramu. :v

 

Zrób coś czego nie było skoro masz takie możliwości.

Ale jeżeli chcesz już tak bardzo tego hardcora to zrobiłbym coś w stylu mchc z sektorami.

Opublikowano

Wszystko tylko nie te zjebane survival i frakcje oraz easyhc. Coś dla Premium, coś z modami, coś fabularnego.

Co to za różnica czy gracz ma premium czy nie? Wydać hajs nie czyni Cię jakimś prosem, czy kimś specjalnym, na tym i na tym można czitować, więc jak dla mnie bez sens

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Najlepszym Serwerem, by był serwer którego jeszcze niema w minecrafcie. Poniewaź większość serwerów EasyHC/Hardcore/PvP itd. nudzą się graczą :)

Opublikowano

Wymysł coś oryginalnego, nie pytaj się również jak już wpadniesz na ten pomysł czy wypali bo ktoś ci go może podjebać, ogólnie zrób coś czego nie ma na Polskich serwerach lub coś całkowicie nowego.

2x%20zakazana%20sygnatura.png


76561198266836735.png


 

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...