Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nieśmiertelność po wejściu na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

błąd w pluginie autoin lub autchme


Nie stosujemy suffiksów w nazwach tematów.

Podaj config Essentials i listę plg.

plugin raczej za to odpowiedzialny to autoin albo authme

Opublikowano

Ale wy mądrzy jesteście w essentials Global masz takie coś:

 

#Delay to wait before people can cause attack damage after logging in.

login-attack-delay: 5 <--- Ile czasu gracz po zalogowaniu ma mieć ochronę przed atakiem.

Jak dalej nie kumasz przeczytaj mój poradnik :)

Opublikowano

Ale wy mądrzy jesteście w essentials Global masz takie coś:

 

#Delay to wait before people can cause attack damage after logging in.

login-attack-delay: 5 <--- Ile czasu gracz po zalogowaniu ma mieć ochronę przed atakiem.

Jak dalej nie kumasz przeczytaj mój poradnik :)

 

a mam dac na -1 czy 0?

Opublikowano

 

Ale wy mądrzy jesteście w essentials Global masz takie coś:

 

 

#Delay to wait before people can cause attack damage after logging in.

login-attack-delay: 5 <--- Ile czasu gracz po zalogowaniu ma mieć ochronę przed atakiem.

 

Jak dalej nie kumasz przeczytaj mój poradnik :)

a mam dac na -1 czy 0?

Daj na 0.

 

Jak pomogłem możesz dać like ;)

Opublikowano

 

 

Ale wy mądrzy jesteście w essentials Global masz takie coś:

 

#Delay to wait before people can cause attack damage after logging in.

login-attack-delay: 5 <--- Ile czasu gracz po zalogowaniu ma mieć ochronę przed atakiem.

Jak dalej nie kumasz przeczytaj mój poradnik :)

a mam dac na -1 czy 0?

Daj na 0.

 

Jak pomogłem możesz dać like ;)

 

dalej nie mozna bic po przelogowaniu

Opublikowano

 

 

 

Ale wy mądrzy jesteście w essentials Global masz takie coś:

 

 

#Delay to wait before people can cause attack damage after logging in.

login-attack-delay: 5 <--- Ile czasu gracz po zalogowaniu ma mieć ochronę przed atakiem.

 

Jak dalej nie kumasz przeczytaj mój poradnik :)

a mam dac na -1 czy 0?

Daj na 0.

Jak pomogłem możesz dać like ;)

dalej nie mozna bic po przelogowaniu

Zrestartowałeś serwer czy zrobiłeś /reload?

A spróbuj ustawić na "-1"

Opublikowano

 

 

 

 

Ale wy mądrzy jesteście w essentials Global masz takie coś:

 

#Delay to wait before people can cause attack damage after logging in.

login-attack-delay: 5 <--- Ile czasu gracz po zalogowaniu ma mieć ochronę przed atakiem.

Jak dalej nie kumasz przeczytaj mój poradnik :)

a mam dac na -1 czy 0?

Daj na 0.

Jak pomogłem możesz dać like ;)

dalej nie mozna bic po przelogowaniu

Zrestartowałeś serwer czy zrobiłeś /reload?

A spróbuj ustawić na "-1"

 

dalej nie mozna reload i restart robiłem 

Opublikowano

 

 

 

 

 

Ale wy mądrzy jesteście w essentials Global masz takie coś:

 

 

#Delay to wait before people can cause attack damage after logging in.

login-attack-delay: 5 <--- Ile czasu gracz po zalogowaniu ma mieć ochronę przed atakiem.

 

Jak dalej nie kumasz przeczytaj mój poradnik :)

a mam dac na -1 czy 0?

Daj na 0.

Jak pomogłem możesz dać like ;)

dalej nie mozna bic po przelogowaniu

Zrestartowałeś serwer czy zrobiłeś /reload?

A spróbuj ustawić na "-1"

dalej nie mozna reload i restart robiłem

Zobaczę za chwilę (około 30minut) jak to zrobić i gdzie tkwi błąd wtedy dam ci znać.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Ale wy mądrzy jesteście w essentials Global masz takie coś:

 

#Delay to wait before people can cause attack damage after logging in.

login-attack-delay: 5 <--- Ile czasu gracz po zalogowaniu ma mieć ochronę przed atakiem.

Jak dalej nie kumasz przeczytaj mój poradnik :)

a mam dac na -1 czy 0?

Daj na 0.

Jak pomogłem możesz dać like ;)

dalej nie mozna bic po przelogowaniu

Zrestartowałeś serwer czy zrobiłeś /reload?

A spróbuj ustawić na "-1"

dalej nie mozna reload i restart robiłem

Zobaczę za chwilę (około 30minut) jak to zrobić i gdzie tkwi błąd wtedy dam ci znać.

 

zauważyłem że jeżeli dokładam plugin authme to mi zaczyna to psuć i jest ochronka po wbiciu przez 20-30 sekund 

Opublikowano

Skoro AuthMe to może zmień wersję/plugin na inny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...