Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BANNER] Banner na twój serwer teamspeak


wp2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko Stworzyłem dzisiaj taki fajny banner dla kolegi ale pomyślałem ze udostępnię go wam
Prosty ale ładny :)

LINK
Podgląd:http://i.imgur.com/f60MauO.png

Download:http://www.mediafire.com/download/v9659s1h3fbud6l/BANNER+TS.rar

Skan:https://www.virustotal.com/pl/file/97ddea69ad09cc17e00774d62a21404b6b1cd65a28169a875d4283a788ae7964/analysis/1464548901/

 

jeżeli grafika przypadła ci do gustu zostaw "LUBIE TO"

2boXRtY.gif
Opublikowano

 

Siemanko Stworzyłem dzisiaj taki fajny banner dla kolegi ale pomyślałem ze udostępnię go wam

Prosty ale ładny :)

LINK

Podgląd:http://i.imgur.com/f60MauO.png

Download:http://www.mediafire.com/download/v9659s1h3fbud6l/BANNER+TS.rar

Skan:https://www.virustotal.com/pl/file/97ddea69ad09cc17e00774d62a21404b6b1cd65a28169a875d4283a788ae7964/analysis/1464548901/

 

jeżeli grafika przypadła ci do gustu zostaw "LUBIE TO"

 

Sprzedales sie...

nawet ladny ;] like.

lubie-to-png.png

Opublikowano

 

Siemanko Stworzyłem dzisiaj taki fajny banner dla kolegi ale pomyślałem ze udostępnię go wam

Prosty ale ładny :)

LINK

Podgląd:http://i.imgur.com/f60MauO.png

Download:http://www.mediafire.com/download/v9659s1h3fbud6l/BANNER+TS.rar

Skan:https://www.virustotal.com/pl/file/97ddea69ad09cc17e00774d62a21404b6b1cd65a28169a875d4283a788ae7964/analysis/1464548901/

 

jeżeli grafika przypadła ci do gustu zostaw "LUBIE TO"

 

Prosty, a zarazem elegancki. Pozwalasz na swobodna modyfikacje?

Opublikowano

 

 

Siemanko Stworzyłem dzisiaj taki fajny banner dla kolegi ale pomyślałem ze udostępnię go wam

Prosty ale ładny :)

LINK

Podgląd:http://i.imgur.com/f60MauO.png

Download:http://www.mediafire.com/download/v9659s1h3fbud6l/BANNER+TS.rar

Skan:https://www.virustotal.com/pl/file/97ddea69ad09cc17e00774d62a21404b6b1cd65a28169a875d4283a788ae7964/analysis/1464548901/

 

jeżeli grafika przypadła ci do gustu zostaw "LUBIE TO"

 

Prosty, a zarazem elegancki. Pozwalasz na swobodna modyfikacje?

 

tak :)

2boXRtY.gif
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...