Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie do osób mieszkających na stałe zagranicą


Argfor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego udzielacie się na polskim forum? 

 

ps. pytanie poważne, z ciekawości.

pytanie powaznie, z ciekawosci, bez drwin, sarkazmu

skoro mieszkasz w polsce, to po c**j kupujesz produkty zagranicznych firm

Opublikowano

A co to za problem żeby ludzie poza krajem wchodzili na polskie forum? Zabronisz im? Są polakami więc mogą się tu udzielać, wtf wgl co za pomysł na temat  :((

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

Głupie pytanie... są polakami, mówią po polsku, Polska to ich ojczyzna to oczywiste. że czytają i piszą na polskich forach.

Cyrk.png

Opublikowano

Głupie pytanie... są polakami, mówią po polsku, Polska to ich ojczyzna to oczywiste. że czytają i piszą na polskich forach.

Halt die Fresse. Polen sind sklaven der Wirtschaft.

Opublikowano

Jezu, ale rakowisko się wylało.

 

Serdecznie proszę o wypowiedzi zgodne z pytaniem albo po prostu nie pisanie niczego.

Opublikowano

Jezu, ale rakowisko się wylało.

 

Serdecznie proszę o wypowiedzi zgodne z pytaniem albo po prostu nie pisanie niczego.

A co Ty myślałeś? 80% tego forum jeszcze gimnazjum nie ukończyło.

 

Sam niedługo wyprowadzam się zagranicę i będę odwiedzał to forum a czemu? Po prostu jest się przyzwyczajonym, że chociaż raz-dwa na dzień trzeba wejść i zobaczyć durne tematy XDD

 

A nie pomyslales tez, ze ten, kto wyjezdza zagranice na stale moze nie znac jezyka i po co ma wchodzic na jakies np. niemieckie czy tam francuskie fora skoro to dla niego czarna magia?

 

Ponieważ jest tu bardzo przyjemna kultura oraz można się wiele nauczyć o polskim trybie życia.

 

Bo jestem Patriotą!

Dlaczego wchodzisz na polskie fora? Bo jestem patriotą!

 

Gorszego tekstu nie słyszałem i to ewidentnie podkreśla RVKV

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

A dlaczego nie udzielać sie na polskim forum ??  Jakie to ma znaczenie czy się pisze na polskim czy na jakimkolwiek zagranicznym forum? 

Z patriotyzmem to nie ma nic wspólnego. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Na Polskim forum mogę napisać coś nie kalecząc języka i wszystko rozumiem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...