Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić taki ItemShop?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie jak zrobić taki ItemShop? jest to jakiś darmowy Skrypt czy coś bo widuje go na kązdym serwerze prawie.

 

Macie Załącznik ;)

 

 

post-1370641-0-91818800-1464514522_thumb.png

Opublikowano

Jest to ten IS

http://controlcraft.skryptuj.pl/

Ale zlecisz komuś, żeby Ci napisał podobny, lub poszukasz alternatywy w internecie.

Ok znalazłem sobie alternatywny, ale teraz jaki silnik wybrać na tą stronę orientujesz się może?

Opublikowano

 

Jest to ten IS

http://controlcraft.skryptuj.pl/

Ale zlecisz komuś, żeby Ci napisał podobny, lub poszukasz alternatywy w internecie.

Ok znalazłem sobie alternatywny, ale teraz jaki silnik wybrać na tą stronę orientujesz się może?

 

Silnik czyli co, do minecrafta? No to spigot/bukkit/paper spigot.

Opublikowano

 

 

Jest to ten IS

http://controlcraft.skryptuj.pl/

Ale zlecisz komuś, żeby Ci napisał podobny, lub poszukasz alternatywy w internecie.

Ok znalazłem sobie alternatywny, ale teraz jaki silnik wybrać na tą stronę orientujesz się może?

 

Silnik czyli co, do minecrafta? No to spigot/bukkit/paper spigot.

 

Ten Na Strone z tym ItemShopem :) bo ja w takich sprawach słaby jestem ;C

Opublikowano

 

 

 

Jest to ten IS

http://controlcraft.skryptuj.pl/

Ale zlecisz komuś, żeby Ci napisał podobny, lub poszukasz alternatywy w internecie.

Ok znalazłem sobie alternatywny, ale teraz jaki silnik wybrać na tą stronę orientujesz się może?

 

Silnik czyli co, do minecrafta? No to spigot/bukkit/paper spigot.

 

Ten Na Strone z tym ItemShopem :) bo ja w takich sprawach słaby jestem ;C

 

No to te wszystkie pliki wrzucasz przez ftp na stronę www i w configu konfigurujesz (rcon itp)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...