Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Banowanie kont pobocznych


Sorex.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zauważyłem że od jakiegoś czasu w dziale Metin2 twórcy serwerów metin2 zamiast tworzyć prezentację ze swoich oficjalnych kont które używają na co dzień tworzą konta poboczne nabijają te 30 postów co jak każdy wie nie jest trudne bo to jest chwila a potem tworzą te swoje prezentację serwerów i 99% przypadkach te serwery nie trwają dłużej jak dwa tygodnie . Odnosząc się do regulaminu forum zakazane jest używanie kilku kont a grozi to banem na wszystkie konta .

 

Z tego co widzę Moderatorzy mają to gdzieś i dalej pozwalają na to aby gracze byli oszukiwani a to chyba nie o to chodzi więc prosił bym aby tych delikwentów od razu banować na all konta i prosił bym aby do regulaminu lokalnego działu metin2 - Publikacje serwerów został dopisany jeszcze jeden podpunkt o tym że publikować serwer można tylko z oficjalnego konta 

 

 

 

Jeżeli napisałem w złym dziale ten temat to prosił bym moda aby przeniósł go w odpowiedni dział 

Rozpoczęcie przygody z metinem2. ??.11.2008

 

Opublikowano

Punkt o multikontach jest zapisany w regulaminie, nie ma czego dodawać, bo to o czym mówisz już jest zabronione. Zostało ci zgłaszać takie konta.

Opublikowano

Punkt o multikontach jest zapisany w regulaminie, nie ma czego dodawać, bo to o czym mówisz już jest zabronione. Zostało ci zgłaszać takie konta.

Opublikowano

Punkt o multikontach jest zapisany w regulaminie, nie ma czego dodawać, bo to o czym mówisz już jest zabronione. Zostało ci zgłaszać takie konta.

Takie zgłaszanie nic nie daje 

Rozpoczęcie przygody z metinem2. ??.11.2008

 

Arcymistrz
Opublikowano

 

Punkt o multikontach jest zapisany w regulaminie, nie ma czego dodawać, bo to o czym mówisz już jest zabronione. Zostało ci zgłaszać takie konta.

Takie zgłaszanie nic nie daje 

 

Daje, ale trzeba zgłosić poprawnie - najlepiej na pw do kogoś z administracji z podanymi pozostałymi kontami. Wtedy jest sprawdzane IP, ale najczęściej większość twórców serwerów prywatnych wchodzi przez proxy czy zmienia w inny sposób IP np. za pomocą VPN. Nie mamy zamiaru zgadywać czyje to jest konto. 

Opublikowano

Myślicie, że wszystko jest takie banalne. xD

Nope - jest już taki punkt w regulaminie

Opublikowano

Myślicie, że wszystko jest takie banalne. xD

Nope - jest już taki punkt w regulaminie

 

Logiczne, że takie coś znajduje się w regulaminie globalnym, jednak przestrogę można byłoby również umieścić w lokalnym.

Arcymistrz
Opublikowano

ale wy pierdolicie

trzeba niby ip sprawdzac? ludzie dostaja bany za multi bez sprawdzania ip 

ja na nie, bo administracja i tak ma to w pizdzie

Jakoś nie widziałem za dużo osób, które odwoływały się od bana za multikonto, a nawet jeśli, to dostawali odpowiednie dowody przez wiadomość prywatną - nie będziemy przecież upubliczniać cudzych adresów IP ;)

Ktoś zmieni IP i koniec. Nie ma sensu rozstrzygać tego dalej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...