Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak shackować tą grę za pomocą Lucky Patchera?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 

Ostatnio zacząłęm grać w "Mobile Strike" oraz "KungFu Legends" tak się zastanawiam, czy jest sposób aby sobie jakoś ułatwić grę, tylko że Lucky Patcher'a nie bardzo ogarniam, a Freedom na nie nie daziała, znajdzie się ktoś, kto sobie z tym poradził ? jakiś gracz "Mobile Strike" przynajmniej ? nie bawił bym się tym, ale ceny w MS są astronomiczne....

 

Sorry za błąd w temacie, nie zauważyłem że wklepałem Lucku zamiast Lucky....

 
Opublikowano

Jeżeli te gry są multiplayer, to nie liczyłbym na jakiekolwiek ułatwienie. 

Jedynie może to być bot. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano
 

 

 

Jeżeli te gry są multiplayer, to nie liczyłbym na jakiekolwiek ułatwienie. 

Jedynie może to być bot

Czyli co dokładnie ?

Opublikowano

 

 

 

 

Jeżeli te gry są multiplayer, to nie liczyłbym na jakiekolwiek ułatwienie. 

Jedynie może to być bot

Czyli co dokładnie ?

 

Czyli:

a) Program, który sam będzie wykonywał decyzje,

b ) Makro ustawione przez Ciebie, które Ci pomoże. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano
 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli te gry są multiplayer, to nie liczyłbym na jakiekolwiek ułatwienie. 

Jedynie może to być bot

Czyli co dokładnie ?

 

Czyli:

a) Program, który sam będzie wykonywał decyzje,

b ) Makro ustawione przez Ciebie, które Ci pomoże. 

Czyli co mam zrobić, konkretnie, bo z twojej odpowiedzi wnioskuję że jednak się da o_O tylko że ja nie jestem w tym jakimś specem, i terminy i nazwy nic mi nie mówią...

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli te gry są multiplayer, to nie liczyłbym na jakiekolwiek ułatwienie. 

Jedynie może to być bot

Czyli co dokładnie ?

 

Czyli:

a) Program, który sam będzie wykonywał decyzje,

b ) Makro ustawione przez Ciebie, które Ci pomoże. 

Czyli co mam zrobić, konkretnie, bo z twojej odpowiedzi wnioskuję że jednak się da o_O tylko że ja nie jestem w tym jakimś specem, i terminy i nazwy nic mi nie mówią...

 

 

Czyli tak jak w metinie - ściągasz bota, który ci farmi expi itp.

Albo po prostu ogarniasz jakiegos autoclickera.

#teams4bal

Opublikowano
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli te gry są multiplayer, to nie liczyłbym na jakiekolwiek ułatwienie. 

Jedynie może to być bot

Czyli co dokładnie ?

 

Czyli:

a) Program, który sam będzie wykonywał decyzje,

b ) Makro ustawione przez Ciebie, które Ci pomoże. 

Czyli co mam zrobić, konkretnie, bo z twojej odpowiedzi wnioskuję że jednak się da o_O tylko że ja nie jestem w tym jakimś specem, i terminy i nazwy nic mi nie mówią...

 

 

Czyli tak jak w metinie - ściągasz bota, który ci farmi expi itp.

Albo po prostu ogarniasz jakiegos autoclickera.

 

Takie buty.... tylko że do Mobile Strike raczej nie ma tego typu programów ;p

Opublikowano

Jeżeli te gry są multiplayer, to nie liczyłbym na jakiekolwiek ułatwienie.

Jedynie może to być bot
Czyli co dokładnie ?

 

Czyli:

a) Program, który sam będzie wykonywał decyzje,

b ) Makro ustawione przez Ciebie, które Ci pomoże.

Czyli co mam zrobić, konkretnie, bo z twojej odpowiedzi wnioskuję że jednak się da o_O tylko że ja nie jestem w tym jakimś specem, i terminy i nazwy nic mi nie mówią...

 

Czyli tak jak w metinie - ściągasz bota, który ci farmi expi itp.

Albo po prostu ogarniasz jakiegos autoclickera.

 

Takie buty.... tylko że do Mobile Strike raczej nie ma tego typu programów ;p
Szukaj aż znajdziesz... na androida raczej nie znajdziesz botów do gier, raczej jakies modowane .apk

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

#teams4bal

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...