Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje Skryptu Na Przydzielanie Kitu


Gorgi123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ma ktoś może skrypcik na przydzielanie danego kita danej randze przy śmierci poszukuję tego cały czas i znalazłem tylko 3 która były napisane słabo

z góry dziękuje 

Opublikowano
death:
    victim is a player
    make player execute command "kit gracz"
    stop 

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

@patroekk Własnie, że nie ma...

I nie spam... To, że jesteś nowy to nie znaczy, że tobie wolno spamić...

Przeczytaj regulamin ­
http://www.mpcforum.pl/forum-611/announcement-10-regulamin-globalny-mpcforumpl/

Chyba szuka w internecie tak... Przyszedł na forum...

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

ten skrypt jest prawidłowy ale bardziej mi chodzi o to że skrypt bd czytał jaką kto ma range i przypisywał dany kit do rangi bo takie coś to ja potrafię zrobić

Opublikowano

@Georgi123 @JimForce napisał to na odpier... dziel nie używaj takie coś będzie ramo żerne + lagerskie.. jak każde jego widze.

Po permissi może czytać:

Gracz: kit.gracz

Vip: kit.vip

SVip: kit.svip

Admin: kit.admin

on respawn:
    if player has permission "kit.gracz":
        execute console command "kit gracz %player%"
        stop
    if player has permission "kit.vip":
        execute console command "kit vip %player%"
        stop
    if player has permission "kit.svip":
        execute console command "kit svip %player%"
        stop
    if player has permission "kit.admin":
        execute console command "kit admin %player%"
        stop

409.jpg?7190

|---> Z o s t a n ę <---|

 

Zostanę technikiem na twój serwer minecraft, zrobie cały serwer według twojego pomysłu!
http://www.mpcforum.pl/topic/1486254-zostanę-technikiem-stworzę-serwer-twojego-pomysłu/#entry12589185

Opublikowano

@Kraftowy nie ma takiego czegoś jak "permisja" "permissi" tylko uprawnienie. -.- 5092414643456131137585.jpeg

Jednak zgody nie może być...

 

i po co tobie spam w konsoli?

Chcesz, żebym pisał skrypty 10/10 to masz


 

method "kit" {name and player}:
    set {_p} to arg{2};
    set {_kit} to arg{1};
    {_kit} is "gracz":
        add iron pickaxe to the player
        add steak to the player
    {_kit} is "vip":
        add iron helmet to the {_p}
        add iron chestplate to the {_p}
        add iron leggings to the {_p}
        add iron boots to the {_p}
on respawn:
    player has permission "essentials.kit.gracz":
        function "kit" {gracz and player};
    player has permission "essentials.kit.vip":
        function "kit" {vip and player};

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

Oto skrypt:

on death:
	if victim is player:
		if player have permission "zestaw.gracz"
			add 1 diamond to player's inventory
			add 1 emerald to player's inventory
			stop
		if player have permission "zestaw.vip"
			add 1 nether star to player's inventory
			add 1 diamond sword to player's inventory
			stop
Opublikowano

­@Pabel432 błędy bo w evencie 'death' nie ma takiego czegoś jak if player tylko jest if attacker albo if victim

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

@JimForce wiem ze jesteś jakiś nie ten teges, ale angielski znam i nie musisz mi pisać ze permission to uprawnienie...

pisze permissi, czasem uprawnienia. Chyba ludzie nie są tępi i potrafią sobie zmienić?

 

 

 

A pro po i tak jest źle to co napisałeś :P

 

 

409.jpg?7190

|---> Z o s t a n ę <---|

 

Zostanę technikiem na twój serwer minecraft, zrobie cały serwer według twojego pomysłu!
http://www.mpcforum.pl/topic/1486254-zostanę-technikiem-stworzę-serwer-twojego-pomysłu/#entry12589185

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...