Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kiedy znerfia dariusa?


csNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slow z W, pasywka ult i leczenie z Q. Jakies nerfy w przyszlosci? czy mam grac draft zeby go banowac.

Opublikowano

Po tylu nerfach juz sie go nie gra, nadal jest mocny, ale easy counterable i mid-late easy to kite wiec useless. Laning phase ma dobry bo jeden kill i snowball, unkillable gowno pozniej 1v2 nawet ale slabnie z czasem.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Po tylu nerfach juz sie go nie gra, nadal jest mocny, ale easy counterable i mid-late easy to kite wiec useless. Laning phase ma dobry bo jeden kill i snowball, unkillable gowno pozniej 1v2 nawet ale slabnie z czasem.

akurat darius sie skaluje do late game prawie najlepiej ze wszystkich championów ;p

Opublikowano

 

Po tylu nerfach juz sie go nie gra, nadal jest mocny, ale easy counterable i mid-late easy to kite wiec useless. Laning phase ma dobry bo jeden kill i snowball, unkillable gowno pozniej 1v2 nawet ale slabnie z czasem.

akurat darius sie skaluje do late game prawie najlepiej ze wszystkich championów ;p

 

Nie chodzi o skalowanie ale o łatwość ogrania postaci bez dasha. Na Dariusa wystarczy slow, cc czy po prostu kite i tyle

Opublikowano

zgaduje ze Robisz 0 10 Annie na topie i piszesz NERF DARIUS

 

Dodam ze draft jest od 10 a ty masz max 6

 

Moge napisac tak samo

 

Slow/stun z e pasywka ult i leczenie z w, Kiedy znerfia ta Irelie czy mam grac drafta ?

Opublikowano

Przecież to nawet mobilne nie jest :v

I to jest gówno, poleci jeden stun i jak dorwie go adc z midlanerem to ssie pałe 

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

Problem Dariusa leży w teamcompach. Może być łatwo kite'owany, a jeżeli będzie miał w swoim teamie dużą ilość CC, engage to jest bardzo silny. Myślę, że jest zbalansowany ale na soloQ potrafi być bestią w wielu przypadkach.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Może i na początku jego reworku wydawał sie dobry jednak jak widać teraz jest kompletnie mało grany. Sam nawet zauważyłem majac te 100k na tej postaci, że coś jest z nim nie tak i prędzej powinien dostać jak zmiany.

mogNI2J.jpg

Opublikowano

Ludzie, czemu ciśniecie osobie, która jeszcze nie jest do końca, albo nawet w minimalnym stopniu ogarnięta z tą grą?

Skora gra blind pick to chyba jasne na jakim jest poziomie... Takich trzeba wspomagać radą i oparciem, a nie go obrażać...

 

tl:dr

 

Ssiesz pewnie mając 10 lv, wszystko co Cię pokona okrzykujesz mianem pls nerf this shiet.

Tak graj drafty.

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...