Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Forum samochodowe.


Xcmer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, znacie jakieś dobre forum samochodowe, gdzie mogli by mi doradzić jakie auto wybrać do +-15 tyś?

Znaczy kupuję auto na spółkę, ale druga osoba nie zgodzi się na kompromis jeśli ktoś obeznany nie poleci danej opcji a są 3:

- Golf V

- Toyota Celica

- Mini Cooper S (akurat tutaj wiem że w tym budżecie to lekki cud musiał by się wydarzyć)

A kryteria to.

(Bezawaryjność, ekonomia, ceny części)

 

Oprócz podania forum, możecie sami się wypowiedzieć na ten temat.

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Opublikowano

- Mini Cooper S (akurat tutaj wiem że w tym budżecie to lekki cud musiał by się wydarzyć)

Będę miał na sprzedaż Mini Coopera S z 2010 roku, za 40 tyś za jakiś czas więc jak będziesz zainteresowany to możesz się zgłosić.

 

Z wymienionych przez ciebie samochodów wybrałabym Golfa V, ekonomiczny, tani w serwisie i łatwy w naprawie.

RAsfepN.png
Opublikowano

 

- Mini Cooper S (akurat tutaj wiem że w tym budżecie to lekki cud musiał by się wydarzyć)

Będę miał na sprzedaż Mini Coopera S z 2010 roku, za 40 tyś za jakiś czas więc jak będziesz zainteresowany to możesz się zgłosić.

 

Z wymienionych przez ciebie samochodów wybrałabym Golfa V, ekonomiczny, tani w serwisie i łatwy w naprawie.

 

Na chwilę obecna nie dysponuję budżetem 40 tysięcy, za rok owszem, teraz natomiast potrzebuję taniego autka do dojazdów do pracy oraz zwykłego użytkowana.

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Opublikowano

Celica to chyba do szpanu , mini cooper .. nie wiem jak z eksploatacją części i nie wiem czy to ma sens wgl. 
Golfina jak najbardziej, jak ma służyć dojazdom do pracy to fajny samochód. 
Golf 1.9 diesel za pół darmo jezdzil.
Poczytaj trochę o Mazdach 6 , bezawaryjny samochód, oszczędny , jedynym minusem jest ruda... ale jak zadbasz to nic nie ucierpi :) 

Opublikowano

Gulfa rozkręcisz i skręcisz 1 kluczem, a  1.9 TDI to toporny silnik. Mini Cooper nie zmieści się w budżecie a Celica po 2 miesiącach wyląduje w rowie :v

amqou1.png


Azb3sT^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...