Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Postać do 6300


ActivE22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka 

 

Polecicie jakiegoś championa do 6300 na topa ew.mida ? Zastanawiałem się nad powrotem do swojego starego maina riven ale nie wiem czy w tej mecie za bardzo nie wypada :/ 

Opublikowano

Ekko idealny na mida pod full ap na topa pod tanka

 

+ Duży dmg zarówno pod tanka jak i pod ap

+ Mega mobilny, wręcz nie do złapania

+ Wygrywa każdy matchup na topie

+ dosyć łatwy do grania

Opublikowano

Boję się że go znerfią:/ ale chyba warto ryzykować,a co myślicie o yasuo

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

yasuo raczej słaby pod każdym możliwym względem nie pasuje xD

po 2 grach yasuo nie oczekuj free elo, postac idealna do masterowania i nie zapowiada sie na nerfy

­

Opublikowano

 

yasuo raczej słaby pod każdym możliwym względem nie pasuje xD

po 2 grach yasuo nie oczekuj free elo, postac idealna do masterowania i nie zapowiada sie na nerfy

­

 

dlatego mu nie polecam postaci która bez ogrania wielu gier jest beznadziejna?

Opublikowano

Nie przeszkadza mi to żeby ogarnąć trzeba marnować

 

 

Nie przeszkadza mi to żeby ogarnąć trzeba mainować

 

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Z silvera wychodziłem trynda.

 

+ Żeby przegrać linie trzeba być amebą.

+ Dobry early game dzięki szałowi (+35 krytyka przy 100 pkt)

+ Praktycznie nie da się przegrać 1v1 

+ Duży dmg (Ogarnięta tryna w late game może zabić adc 2-3 aa)

+ Fajny escape 

200.gif


'i ain't with the drama


u can meet my llama

Opublikowano

Dlaczego Yasuo jest słaby? To jest postać z typu easy to play, hard to master. Jeżeli masz ambicje na wejście daną postacią na wyższy szczebel to Yasuo jest dobrą opcją. Z jego mechaniką możesz pokonać dosłownie każdego jeśli tylko dorze to rozegrasz. Jest "mobilny", windwall, słaba koordynacja z jego ultimate'em, i świetna pasywka podwajająca szanse na kryty. Spróbowałbym na Twoim miejscu :)

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Czas Ekko przeminął. To znaczy, dalej jest silny, ale są silniejsze picki.

 

Na toplane polecam Maokaia, Tundla, Ryża i Maplita i ew. Ekko. Poppy także, ale nie tak bardzo jak te wymienione. Ryż robi dmg bez budowania dmg i razem z ekko są flexpickami na mida. Sam wziąłbym Maokaia lub Trundla i dorzucił Ryża oraz Poppy, bo są tani. 

 

Ew. na mida - Swain, Viktor, Brand. Każda z nich ma niesamowity dmg oraz winrate. Sam wybrałbym Viktora, bo prawdopodobnie utrzyma się trochę w mecie i ma największy potencjał.

To wygląda jak sygnatura!

Opublikowano

Dzięki za odpowiedzi jeszcze macie jakieś propozycje ? :p @Memust Trundla nie chcę, bo jak jeszcze nie był w mecie to się nim nagrałem i jarałem się, że każdego cisnąłem na topie :v 

Opublikowano

Kupiłem ekko i jakoś mi nie przypadł do gustu możecie polecić kogoś do 4800 na topa ? 

 

Edit. Kupiłem wukonga jakieś rady do gry nim na topie ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...