Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Lvelowanie konta! BOT


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma darmowego, za którego nie wyłapiesz bana po kilku dniach :_)

Co ty gadasz? Jak nie ma?.. Volibot nawet sam wybociłem konto jakies 2mies temu i dalej bez bana :>

 

@up linku nie podam bo inne forum ale zobacz volibota + elobuddy

U mad m8?

Opublikowano

 

Nie ma darmowego, za którego nie wyłapiesz bana po kilku dniach :_)

Co ty gadasz? Jak nie ma?.. Volibot nawet sam wybociłem konto jakies 2mies temu i dalej bez bana :>

 

@up linku nie podam bo inne forum ale zobacz volibota + elobuddy

 

to miałeś niezłego farta, bo ja i większość ludzi dostała bana.Pozatym 2 miesiące temu chyba nie było tak wykrywalne ale moge się mylić.

 

Nie ma darmowego, za którego nie wyłapiesz bana po kilku dniach :_)

Ale nie chodzi że nie chce bana tylko normalnego który gra...

 

ale po co komuś pisać o programie za który dostanie bana i straci tylko czas i prąd?

Opublikowano

 

 

Nie ma darmowego, za którego nie wyłapiesz bana po kilku dniach :_)

Co ty gadasz? Jak nie ma?.. Volibot nawet sam wybociłem konto jakies 2mies temu i dalej bez bana :>

 

@up linku nie podam bo inne forum ale zobacz volibota + elobuddy

 

to miałeś niezłego farta, bo ja i większość ludzi dostała bana.Pozatym 2 miesiące temu chyba nie było tak wykrywalne ale moge się mylić.

 

Nie ma darmowego, za którego nie wyłapiesz bana po kilku dniach :_)

Ale nie chodzi że nie chce bana tylko normalnego który gra...

 

ale po co komuś pisać o programie za który dostanie bana i straci tylko czas i prąd?

 

skoncz pieprzyc i spammic w tematach o których masz tak małe pojęcie, jak czytam twój syf to kurwicy dostaje

 

#topic

 

Polecam następujące programy na których expie swoje smurfy do smurfserwisu :

 

- elobuddy ( free )

 + addony : autobudy, littlehumanizer, oktraio ( addon do prawie kazdego adc ), antiafk, autoclosegame

- ezbot 1.2.6 ( 6.10 patch )

Polecam też zaopatrzyć się w vps/dedyk z win server 2012 r2 na którym sam expie wszystkie konta

Co do banów to nie słuchaj wszystkowiedzących spammerów jak ten up, bana możesz jedynie wyrwać jeżeli wykryją niefortunnie aktywnosc 3rd party na twoim koncie lub z duzej ilosci reportów przez innych graczy i wtedy doglebnie sprawdzaja acc.

Dowód:

mfibfIf.jpg

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...