Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Formularz licencji NPL. Co wpisać w polu 'IP'?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo Elo xD

 

Chciałbym zrobić licencje na mój ts3  ale mam problem z IP : hmmm jak by wam to wytłumaczyć dobrze 

Pod spodem gdzie piszę 

 

Nazwa Grupy 

 

Włascicel , Członek 

 

Dlaczego 

 

 

I pod tym jest IP i nie wiem co wpisac? próbowałem na rożne sposoby może technicy z licencji się znajdą i znają? 

 

Prosił bym o pomoc z góry dzękuje ;) 

Your System Was Hacked ~ Quider

Opublikowano

Jeśli dobrze zrozumiałem to co napisałeś to chodzi Ci o IP maszyny czyli adres numeryczny przez który można łączyć się z serwerem .

Opublikowano

Elo Elo xD

 

Chciałbym zrobić licencje na mój ts3  ale mam problem z IP : hmmm jak by wam to wytłumaczyć dobrze 

Pod spodem gdzie piszę 

 

Nazwa Grupy 

 

Włascicel , Członek 

 

Dlaczego 

 

 

I pod tym jest IP i nie wiem co wpisac? próbowałem na rożne sposoby może technicy z licencji się znajdą i znają? 

 

Prosił bym o pomoc z góry dzękuje ;)

Oczywiście że nie, musisz tam napisać DOMENĘ taka jaka jest email np:

email: kontakt@mpcforum.pl

ts: ts.mpcforum.pl bądź mpcforum.pl

@Quider

 

Pozdrawiam, G..

 

­

Opublikowano

 

Elo Elo xD

 

Chciałbym zrobić licencje na mój ts3  ale mam problem z IP : hmmm jak by wam to wytłumaczyć dobrze 

Pod spodem gdzie piszę 

 

Nazwa Grupy 

 

Włascicel , Członek 

 

Dlaczego 

 

 

I pod tym jest IP i nie wiem co wpisac? próbowałem na rożne sposoby może technicy z licencji się znajdą i znają? 

 

Prosił bym o pomoc z góry dzękuje ;)

Oczywiście że nie, musisz tam napisać DOMENĘ taka jaka jest email np:

email: kontakt@mpcforum.pl

ts: ts.mpcforum.pl bądź mpcforum.pl

@Quider

 

Pozdrawiam, G..

 

­

 

A gdy mam tsdns.pl to tsdns.pl? czy nie 

Your System Was Hacked ~ Quider

Opublikowano

 

 

Elo Elo xD

 

Chciałbym zrobić licencje na mój ts3  ale mam problem z IP : hmmm jak by wam to wytłumaczyć dobrze 

Pod spodem gdzie piszę 

 

Nazwa Grupy 

 

Włascicel , Członek 

 

Dlaczego 

 

 

I pod tym jest IP i nie wiem co wpisac? próbowałem na rożne sposoby może technicy z licencji się znajdą i znają? 

 

Prosił bym o pomoc z góry dzękuje ;)

Oczywiście że nie, musisz tam napisać DOMENĘ taka jaka jest email np:

email: kontakt@mpcforum.pl

ts: ts.mpcforum.pl bądź mpcforum.pl

@Quider

 

Pozdrawiam, G..

 

­

 

A gdy mam tsdns.pl to tsdns.pl? czy nie 

 

Niestety nie, ale możesz na az.pl domenę na rok za free podpiąć pod serwer email(lub www chyba że vpsa masz skonfigurowanego) czy coś i pod serwer.

Pozdrawiam, G..

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...