Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można dostać vac bana grając na serwerze lokalnym?


barte2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy za granie na haxach z kolegami na serwerze lokalnym (nie na serwerze społeczności) można wyrwać vacbana??

Chipsy, cola mam se haxy... jestem grubszy niż dwa snaxy ;3

 

Opublikowano

Tak, nie będziesz mógł jeżeli dostaniesz bana na serwerze społecznościowym, to dostaniesz go również na innych serwerach, bo system VALVE- VAC skanuje Ci twoj komputer i twojego steam w poszukiwaniu tak zwanych pilkow, Tak wiec w skrócie mówiąc, nie polecam Ci tego robić, ponieważ możesz dosatać za to VACA ;) 

75c2377d0268a.png


Opublikowano

Vac skanuje pliki... Beka haha

 

Jeżeli wpiszesz w opcjach uruchamiania -insecure to wtedy nie ma szans na bana.

Opublikowano

Vac skanuje pliki... Beka haha

 

Jeżeli wpiszesz w opcjach uruchamiania -insecure to wtedy nie ma szans na bana.

"No tak srednio bym powiedzial"

 

Jak juz chcesz przetestowac haxxy to wylacz internet, wpisz insecure, a najlepiej rob to na nonsteam/vac banowanym koncie.

Opublikowano

@Piuotr -insecure nic nie robi, to tylko podpucha ziomuś

 

odłącz neta i tyle

Opublikowano

Nic nie robi? Wpisz sobie i spróbuj wejść na zabezpieczony serwer.

No nie wejdziesz i co z tego?

 

Co do tematu - Grając na serwerze lokalnym masz szanse na wyłapanie bana.

A jak już chcesz bezpiecznie "oszukiwać" to wpisz w konsolce "r_drawothermodels 2" (jeżeli jest to twój serwer)

Opublikowano

 

Nic nie robi? Wpisz sobie i spróbuj wejść na zabezpieczony serwer.

No nie wejdziesz i co z tego?

 

Co do tematu - Grając na serwerze lokalnym masz szanse na wyłapanie bana.

A jak już chcesz bezpiecznie "oszukiwać" to wpisz w konsolce "r_drawothermodels 2" (jeżeli jest to twój serwer)

 

Thanks. Jednak chodziło mi o trigger bota xD Chciałem kolegów potrolować że z awp dobrze gram :P

Chipsy, cola mam se haxy... jestem grubszy niż dwa snaxy ;3

 

Opublikowano

Czy za granie na haxach z kolegami na serwerze lokalnym (nie na serwerze społeczności) można wyrwać vacbana??

Zalezy od tego jak odpalisz gre czy z wlaczonym steamem czy przez inny program Evolve :) jak chcesz sie pobawic na wh to wpisz komende w konsoli z sv_cheats 1, r_drawothermodels 2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...