Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyrzucanie clienta, brak widoczności dwóch postaci


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daj rooty

Ty lepiej stul pysk, bo g****o umiesz, sam do mnie pisałeś o pomoc xD xD xD

 

Co do tematu;

Weź z locale czystego clienta pliki:

-createcharacterwindow.py

-characterwindow.py (albo selectcharacterwindow.py)

 

Z root weź:

-introselect.py

-inteocreate.py

 

Wszystko podmień ze swoimi, spakuj klienta i sprawdź.

BxFcm1v.gif

 

Opublikowano

 

daj rooty

Ty lepiej stul pysk, bo g****o umiesz, sam do mnie pisałeś o pomoc xD xD xD

 

Co do tematu;

Weź z locale czystego clienta pliki:

-createcharacterwindow.py

-characterwindow.py (albo selectcharacterwindow.py)

 

Z root weź:

-introselect.py

-inteocreate.py

 

Wszystko podmień ze swoimi, spakuj klienta i sprawdź.

 

ta pisałem ale na temat panelu logowania ^^

Opublikowano

 

 

daj rooty

Ty lepiej stul pysk, bo g****o umiesz, sam do mnie pisałeś o pomoc xD xD xD

 

Co do tematu;

Weź z locale czystego clienta pliki:

-createcharacterwindow.py

-characterwindow.py (albo selectcharacterwindow.py)

 

Z root weź:

-introselect.py

-inteocreate.py

 

Wszystko podmień ze swoimi, spakuj klienta i sprawdź.

ta pisałem ale na temat panelu logowania ^^
ta... miałeś gotowca i plików podmienić nie umiałeś ;) GRATULUJĘ

 

Sory za spam, możecie dać %.

BxFcm1v.gif

 

Opublikowano

Cześć mam problem z widocznością wojownika i sury, oraz z wyrzucaniem clienta po wyborze postaci. Podmieniałem pliki intro z innego clienta lecz nic to nie dało.

 

Syserr: http://wklej.to/Z8hoW

 

Ty nie masz czasem swojego serwera? Błędy w sysser masz wypisane jak na tacy, więc czego nie rozumiesz? 

Podmieniasz intro z innego clienta, dobrze się czujesz?

Opublikowano

 

Cześć mam problem z widocznością wojownika i sury, oraz z wyrzucaniem clienta po wyborze postaci. Podmieniałem pliki intro z innego clienta lecz nic to nie dało.

 

Syserr: http://wklej.to/Z8hoW

Ty nie masz czasem swojego serwera? Błędy w sysser masz wypisane jak na tacy, więc czego nie rozumiesz?

Podmieniasz intro z innego clienta, dobrze się czujesz?

Co to zmienia? Intro odpowiadają za ekrany logowania, wyboru postaci/królestwa, tworzenia postaci. Nie produkuj się tak.

BxFcm1v.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...