Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mapper - Nowe mapy dla Twojego serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


Zajmuję się tworzeniem map na zlecenie.

 

Oferuję:

-Profesjonalne wykonanie map

-Krótki czas realizacji

-Dobry kontakt

-Uczciwość

 

Oczekuję:

-Ban of trade

-Uczciwości

-Dobrego kontaktu

 

Kontakt:
gg:59164094

Prywatna wiadomość MPC

 

Przykład pracy:

5882014640367381510897.png

3165314640367381510897.png

6766614640367381510897.png

6031714640367381510897.png

 

Obiekty wyexportowane z innych gier.

 

Zapraszam!

Promocje!

Opublikowano

Heh, mało widać na tych sreenach, może jakiś filmik wstaw?

Opublikowano

 

Heh, mało widać na tych sreenach, może jakiś filmik wstaw?

nie mam

 

 

To może chociaż ss z minimap? 

Opublikowano

 

 

Heh, mało widać na tych sreenach, może jakiś filmik wstaw?

nie mam

 

 

To może chociaż ss z minimap? 

 

Napisz na gg to dostaniesz.

 

@ref

Opublikowano

Według mnie powinieneś najpierw nauczyć się obsługiwać world editora, a następnie pisać takie ogłoszenie :)

 

6031714640367381510897.png

Tekstura podłoża po lewej.. Serio? Bardziej się tego rozciągnąć nie dało ? Polecam zapoznać się ze skalowaniem tekstur w WE.

^^

Opublikowano

Przecież to mapy @Mizun   xD

Od kiedy?

 

 

Według mnie powinieneś najpierw nauczyć się obsługiwać world editora, a następnie pisać takie ogłoszenie :)

 

6031714640367381510897.png

Tekstura podłoża po lewej.. Serio? Bardziej się tego rozciągnąć nie dało ? Polecam zapoznać się ze skalowaniem tekstur w WE.

Dzięki :)

Na pewno zapoznam się.

Opublikowano

 

 

 

Heh, mało widać na tych sreenach, może jakiś filmik wstaw?

nie mam

 

 

To może chociaż ss z minimap? 

 

Napisz na gg to dostaniesz.

 

@ref

 

 

Nie będę pisać ci na gg bo chce je zobaczyć tutaj. Od tego jest ten temat 

Opublikowano

 

 

 

 

Heh, mało widać na tych sreenach, może jakiś filmik wstaw?

nie mam

 

 

To może chociaż ss z minimap? 

 

Napisz na gg to dostaniesz.

 

@ref

 

 

Nie będę pisać ci na gg bo chce je zobaczyć tutaj. Od tego jest ten temat 

 

No to masz zdjęcia które wstawiłem jako swoje portfolio.

Ale niech Ci bd masz minimape:

https://scr.hu/Vd5nlK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...