Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NIKE AIR MAX 90 ESSENTIAL 537384-037 FAKE CZY LEGIT


GhaosH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

swoją drogą cudowna jakoś, nie można prosic o zdjęcie jakieś w lepszej jakości? bo takie cos to kojarzy mi się z jakimś gimbem palącym ajdzasta tysiąc watuf w swoim pokoju

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

Bo chwilowo nie posiadam swojego aparatu a telefon to masakra wiec zeskanowałem w drukarce hahah :D

 

poprostu chciałem poznać zdanie.. moje pytanie czy nie ma jakiś róznicy między tym zdjęciem a jakbyś wpisał ten model w google?

bo znaczek wydaje sie troszke inny ...

8029814539102191282137.jpeg

Opublikowano

A nie wydaje wam się że ta dziurka od ''A''  w napisie ''AIR MAX '' jest za duża?

Inne szczegóły już sam porównywałem jest ok.. tylko też logo na języku jest jakby na środku a wydawało mi sie po zdjeciach na google że miało byc nieco u góry.

8029814539102191282137.jpeg

Opublikowano

podroba jestem pewnyt na 1000% logo jest za nisko :D

Mam takie pytanko.. jeśli kupiłem je niedawno z allegro, ale już 2 dni w nich chodziłem to czy nadal mogę je zwrócić?

I jeśli tak, to pod co to by podlegało? Reklamacja z powodu nieoryginalności czy coś takiego czy moze zwykly zwrot ??

 

Link do aukcji:

http://allegro.pl/nike-air-max-90-essential-537384-037-i6182452077.html

8029814539102191282137.jpeg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Możesz zwrócić bez podania przyczyny.

 

Za 230zł chciałeś 90 essential oryginalne na allegro? Prędzej Jarek sobie Smoleńsk odpuści niż byś oryginalne dostał xD

No no odkopujcie dalej, już dawno zwrócone

8029814539102191282137.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...