Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Call of Duty] Zetsubou no Shima KT-4 + Masamune + Czaszka nan sapwe!


DangoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!


W tym poradniku zademonstruje jak na Zetsubou no Shima zrobić:


KT-4


Masamune (ulepszone KT-4)


Czaszka nan sapwe!


__________________________________________________________________________________________________________________


Czaszka nan sapwe


Udajemy się do stołu rytualnego gdzie beda sie znajdować 4 czaszki. Kazda z nich ma przypisany inny symbol


cS5tuMj.jpg

 


Podnosimy czaszke i zapamiętujemy symbol (będzie on widoczny na czaszce na tabie)


Idziemy do odpowiedniego "filaru"


Wuc0LZo.jpg

 


Kładziemy czaszke i zabijamy zombie próbujące przerwać proces.


Robimy tak z każdą czaszką.


S0FVuhV.jpg

 


WUExo4K.jpg

 


OZqjjCI.png

 


Gdy odlozymy ostatnia czaszkę, otworzy nam się wejscie do "podziemi"


Wchodzimy tam i "odpalamy" czaszke.


Zabijemy odpowiednia ilosc gatekeeperów i mozemy podniesc czaszke.


dXIQNk7.jpg

 


_________________________________________________________________________________________________________________


KT-4


Pierwszą część zdobywamy poprzez umieszczenie pająka w klatce


Opuszczamy klatke na dół


Kz2KC8v.jpg

 


I jezeli bedzie na dole nie bedzie fioletowego dymku, idziemy do drugiej klatki.


Musimy "wlozyc" pajaka do srodka. Wystarczy stanac obok i pajak wejdzie sam


zSnITAV.jpg

 


Wracamy na góre i podnosimy klatke. Pająk po chwili wybuchnie, dajac nam max ammo i czesc do KT-4


Ln6f9kU.jpg

 


 


Drugą część zdobywamy poprzez zabicie świecącego na zielono zombie. Bedzie on sie krecil w 


okolicy zielonej wody. Po zabiciu go, podnosimy czesc.


L4aNAjs.jpg

 


 


Ostatnią część musimy wyłowić z wody.


Udajemy sie do mule kick'a


Fb0KiTs.jpg

 


Wpływamy pod wode, płyniemy do samego końca az do takiego niebieskiego tunelu


HLtjy4d.jpg

 


Wpływamy do tunelu i płyniemy az do konca. Zobaczymy tam kwiatka i tego "grzyba" na scianie. Strzelamy w grzyba


aby złapac tlen i podnosimy kwiatka


wftyIlZ.jpg

 


 


Gdy mamy juz wszystkie czesci, udajemy sie do bunkra, w pomieszczeniu obok mule kick'a znajdziemy taki stół:


Ig0N72m.jpg

 


Klikamy F i po chwili bedziemy mogli odebrać nasze KT-4!


________________________________________________________________________________________________________________


 


Masamune


Masamune to ulepszona wersja KT-4


 


Pierwszą część zdobywamy poprzez zabicie bossa pająka i zabranie mu zęba.


Stajemy nad jego truchłem, a dokładniej paszczą i klikamy F. Powinnismy zobaczyc


jak zniknął mu ząb


krPY513.jpg

 


 


Drugą część zdobywamy poprzez podniesienie zlewki od szkieleta.


Udajemy sie do Lab A i uderzamy panel obsługujący klatke elektryczna tarcza. Wchodzimy do srodka i 


mowimy komuś aby nas spuścił na dół.


mHjxPcx.png

 


Znajdziemy się pod ziemią. Najlepiej po prostu klikać dookoła F a podniesiemy 


część na pewno.


 


Trzecią i najtrudniejsza część musimy "wychodowac"


Bedzie nam do tego potrzebna Czaszka Nan sapwe.


Udajemy się do rury w bunkrze


eFrH0Es.jpg

 


i ją jedziemy.


Odliczmy jakoś 3 sekundy i zacznijmy spamić F. To będzie najprostszy sposób.


Powinniśmy napełnić nasze wiaderko tęczową wodą.


8f3zsqZ.jpg

 


Powtarzamy czynność aż nie otrzymamy wody.


Nastepnie udajemy sie tam gdzie podnosilismy kwiatka do KT-4


Bierzemy do reki czaszke i trzymając prawy guzik myszki patrzymy sie na sciane po prawej


Sciana powinna sie usunac i powinnismy zobaczyc nowe miejsce na zasadzenie rosliny.


nxCvI2l.png

 


Sadzimy tam roslinke i podlewamy ja 3 razy nasza tęczowa wodą. (mozna podlac raz na runde)


Gdy podlejemy juz 3 razy, w następnej rundzie roslinka wyrosnie i podnosimy ją klikając F.


 


Mamy juz wszystkie części, udajemy się tam gdzie robilismy KT-4, i wkładamy nasze KT-4


do stołu obok. (wygląda tak samo jak ten poprzedni)


P193ww4.jpg

 


Czekamy chwilkę i nasze Masamune jest juz gotowe!


 


 


 


 


Mam nadzieje ze wszystko jest zrozumiałe, w razie jakichkolwiek pytań można pisać śmiało pod postem.


Jezeli mój poradnik Ci pomógł, nie pogardze lajkiem :)



Jesli chcesz bym zobaczyl co piszesz/odpowiadasz mi napisz na początku posta @DangoPL

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Call of Duty] Zetsubou no Shima KT-4 + Masamune + Czaszka nan sapwe!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...