Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Zakodowanie/Konwersja dwóch szablonów z Przemo na PHPBB3


Meenq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

po długich przymiarkach i testach postanowiłem już definitywnie zmienić silnik swojego forum.

Z racji, że przez 10 lat funkcjonowałem na Przemo naturalnym wyborem jest dla mnie PHPBB3.

 

Zależy mi bardzo aby możliwie jak najbardziej odzwierciedlić obecny wygląd forum, mając jednak na względzie nowe funkcjonalności i technologie trójki.

Z uwagi na powyższe szukam osoby chętnej do zakodowania dwóch szablonów. Szablony są obecnie zakodowane w wersji dla Przemo, więc myślę że dla osoby znającej się na CSS i PHP nie byłoby to nic trudnego.

Podaje szczegóły:

 

1. Szablon 1:

Szablon na bazie BlueBlack (http://graffik.biz/index.php?sid=092a91d577f83eb5141d49abee995a6b):

- zmodyfikowany nagłówek na zwykły tekstowy, autorski header oraz ikonki postów,

- obecnie templates jest przeładowane dodatkami, zarówno ogólnie dostępnymi, jak i autorskimi, jednak jako zlecenie wystarczy sam standard, resztę dogram już sam we własnym zakresie,

 

2. Szablon

Całkowicie autorski szablon, zrobiony i pocięty z myślą o Przemie kilka lat temu, ale do dzisiaj nie doczekał się premiery na forum.

Tutaj myślałem o pocięciu go może od nowa, gdyż chciałbym mieć jeden szablon z responsywnością. Niemniej jeśli to zbyt dużo roboty to wystarczy standard, a jako mobilny dodam jakiś trzeci z "fabryczną responsywanością".

 

Zainteresowanych zleceniem zapraszam do kontaktu, czy to tutaj, czy na maila.

Tam też podam link do forum oraz wyjaśnię wszelkie ewentualne rozbieżności.

 

Z ceną powinniśmy się dogadać, zaś czas realizacji mnie nie nagli, mogę spokojnie poczekać kilka tygodni. Zależy mi tylko na tym aby było to zrobione dobrze. :)

 

Kontakt: [email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript">/* */</script>

 

 

Pozdrawiam,

Aciel

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Brak aktywności od miesiąca, archiwum.

 

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tematem, to napisz prywatną wiadomość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...