Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TS4LIFE.PL | POLSKI PUBLICZNY TEAMSPEAK3 |


Vecas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok ;)


Nie wiem czy ty piszesz po polsku czy po angielsku skoro piszesz "niepolecam" i "server" :) Piszesz po polsku? To pisz "Nie polecam serwera." a nie jakieś łamanie angielskiego z polskim.

thats.png

Opublikowano

Wygląd mnie odrzuca.

Mało osób.

Brak botów.

 

Zazwyczaj na każdym tsie w regulaminie jest zakazane rozpowszechnianie pornografii, a widzę sam Twój moderator "stawka" ma ładny avatar.

 

Zapomniałem, tutaj nie ma regulaminu.

lubie-to-png.png

Opublikowano

Hmmm. Czy to jest pornografia? A może serwer nie odrzuca pornografii? Może jest On od 18 lat? ;)

thats.png

Opublikowano

Boty na TS to nie wszystko :)

 

Wygląd tak sobie według mnie

 

Tylko wypadało by go troszkę powiększyć, poprawiło by to wygląd , przynajmniej według mnie bo jestem fanem jak jest dużo kanałów

 

Ewentualnie możesz puste spacery porozstawiać koło stref 

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

Hmmm. Czy to jest pornografia? A może serwer nie odrzuca pornografii? Może jest On od 18 lat? ;)

Skoro jest on od 18lat to proszę uwzględnić w prezentacji.

lubie-to-png.png

Opublikowano

Hmmm. Czy to jest pornografia? A może serwer nie odrzuca pornografii? Może jest On od 18 lat? ;)

Widać, że twoim zachowaniem prowokujesz ludzi do dalszej dyskusji, żeby podbijali Ci post.

Weź ogarnij tą "pseudo wojenkę" i stwórz coś oryginalnego, niż nazwy w stylu ts4...etc.

Jesteś tak wyszczekany do negatywnych komentarzy, jakbyś miał zaraz zagryźć wszystkich użytkowników piszących w twoim temacie komentarze na tle negatywnym.

Nikt tego nie robi Ci na złość... Raczej chodzi tutaj o zniechęcenie osób tworzących "Publiczne" serwery głosowe na maszynach za 4 zł.

 

Twoja prezentacja posiada dosyć wiele fałszywych informacji dot. oferowanych usług.

 

 -- Ochrona Anty-DDOS

do.netia.z.of.pl                           0.0%   2.2    1.7    1.2    2.2    0.5  as12741
87.204.225.68                              0.0%   1.5    1.4    1.4    1.5    0.1  as12741
87.204.225.0                               0.0%   2.4    3.2    2.4    4.3    1.0  as12741
WarsC001RT06-WarsH002RT22.inetia.pl        0.0%   9.2    9.5    8.2   11.2    1.5  as12741
StarH001rt06-ToruH001rt05.inetia.pl        0.0%   8.1    8.2    8.1    8.4    0.2  as12741
[..]0-0-7.ccr21.waw01.atlas.cogentco.com   0.0%   7.5    8.1    7.5    8.8    0.7  as174
[..]e2252.ccr41.ham01.atlas.cogentco.com   0.0%  20.2   20.3   20.2   20.3    0.1  as174
[..]e2797.ccr41.fra03.atlas.cogentco.com   0.0%  28.6   28.4   28.3   28.6    0.2  as174
[..]e2845.rcr22.fra06.atlas.cogentco.com   0.0%  28.6   28.8   28.5   29.2    0.3  as174
[..]2.b037206-0.fra06.atlas.cogentco.com   0.0%  29.3   29.5   29.2   30.0    0.4  as174
149.11.21.102                              0.0%  29.0   28.8   28.7   29.0    0.2  as174
[..]t231-247-177-94.static.arubacloud.de   0.0%  28.7   29.7   28.7   31.4    1.5  as200185

Obalam tą informację, gdyż aruba nie oferuje ochrony Anty-DDOS na pakietach [vps 4zł etc]

 

  - Boty Muzyczne

Brak żadnych na serwerze! ## Słabo skonfigurowane

<13:45:29> "MusicBOT" connected to channel "[cspacer] ♫ Poczekalnia ♫"
<13:47:27> "MusicBOT" dropped (connection lost)

 - Nielegalna licnecja :


Starting Nmap 6.00 ( http://nmap.org ) at 2016-05-22 14:49 EEST
Initiating Ping Scan at 14:49
Scanning 94.177.247.231 [4 ports]
Completed Ping Scan at 14:49, 0.04s elapsed (1 total hosts)
Initiating SYN Stealth Scan at 14:49
Scanning host231-247-177-94.static.arubacloud.de (94.177.247.231) [1 port]
Discovered open port 2008/tcp on 94.177.247.231
Completed SYN Stealth Scan at 14:49, 0.05s elapsed (1 total ports)

[+] Nmap scan report for host231-247-177-94.static.arubacloud.de (94.177.247.231)
Host is up (0.013s latency).

PORT     STATE SERVICE
2008/tcp open  conf

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Nie no kolejny g****o warty serwerek polskiej cebuli jak juz macie robić takie biedne serwerki to chociaż ich nie reklamujcie bo psujecie tylko opinię o sobie. I pozdro jak brak botów to dla was atut.

Opublikowano

Ymm to, że są zablokowane porty to znaczy już, że nielegal? hah. Maszyna nie stoi na arubie za 4zł tylko 25zł ;)


Do zamknięcia bo syf się tu robi przez płaczków ;(

thats.png

Opublikowano

Ymm to, że są zablokowane porty to znaczy już, że nielegal? hah. Maszyna nie stoi na arubie za 4zł tylko 25zł ;)

Do zamknięcia bo syf się tu robi przez płaczków ;(

Przez płaczków? Prawda boli..

Brawo, że wydałeś 25zł  !!!!! Skoro aż taki majątek wydałeś to raczej prawdziwa licencja to nie  jest.

lubie-to-png.png

Opublikowano

hah. Czyli ty pod serwer ts3 wydajesz 300zł by kupić serwer dedykowany plus licencje 1000zł? ;) Hmmm. Czy pieniądze się zwrócą? Raczej wątpię ale skoro Ty wolisz wydać swoje 1300zł na serwer ts3 to życzę powodzenia ;)


Nie no kolejny g****o warty serwerek polskiej cebuli jak juz macie robić takie biedne serwerki to chociaż ich nie reklamujcie bo psujecie tylko opinię o sobie. I pozdro jak brak botów to dla was atut.

Czyli wolisz jak co 30 sekund bot Ci spamuje, że wszedłeś 30 raz na serwer i że przesiedziałeś na nim już swoje 3 godziny życia. Dodatkowo dobrym urozmaiceniem jest bot który wyświetla godzinę na kanale bo przecież nie masz daty, godziny w prawym dolnym rogu systemu. Przecież te boty są świetne!

thats.png

Opublikowano

hah. Czyli ty pod serwer ts3 wydajesz 300zł by kupić serwer dedykowany plus licencje 1000zł? ;) Hmmm. Czy pieniądze się zwrócą? Raczej wątpię ale skoro Ty wolisz wydać swoje 1300zł na serwer ts3 to życzę powodzenia ;)

Nie no kolejny g****o warty serwerek polskiej cebuli jak juz macie robić takie biedne serwerki to chociaż ich nie reklamujcie bo psujecie tylko opinię o sobie. I pozdro jak brak botów to dla was atut.

Czyli wolisz jak co 30 sekund bot Ci spamuje, że wszedłeś 30 raz na serwer i że przesiedziałeś na nim już swoje 3 godziny życia. Dodatkowo dobrym urozmaiceniem jest bot który wyświetla godzinę na kanale bo przecież nie masz daty, godziny w prawym dolnym rogu systemu. Przecież te boty są świetne!

Pewnie, że wydaję.

Stać mnie to wydaję, mogę bo lubię ;)

 

Skoro otwierasz serwer publiczny to raczej użytkownicy zwracają uwagę na boty muzyczne i te zautomatyzowane.

lubie-to-png.png

Opublikowano

 

Hmmm. Czy to jest pornografia? A może serwer nie odrzuca pornografii? Może jest On od 18 lat? ;)

Widać, że twoim zachowaniem prowokujesz ludzi do dalszej dyskusji, żeby podbijali Ci post.

Weź ogarnij tą "pseudo wojenkę" i stwórz coś oryginalnego, niż nazwy w stylu ts4...etc.

Jesteś tak wyszczekany do negatywnych komentarzy, jakbyś miał zaraz zagryźć wszystkich użytkowników piszących w twoim temacie komentarze na tle negatywnym.

Nikt tego nie robi Ci na złość... Raczej chodzi tutaj o zniechęcenie osób tworzących "Publiczne" serwery głosowe na maszynach za 4 zł.

 

Twoja prezentacja posiada dosyć wiele fałszywych informacji dot. oferowanych usług.

 

 -- Ochrona Anty-DDOS

do.netia.z.of.pl                           0.0%   2.2    1.7    1.2    2.2    0.5  as12741
87.204.225.68                              0.0%   1.5    1.4    1.4    1.5    0.1  as12741
87.204.225.0                               0.0%   2.4    3.2    2.4    4.3    1.0  as12741
WarsC001RT06-WarsH002RT22.inetia.pl        0.0%   9.2    9.5    8.2   11.2    1.5  as12741
StarH001rt06-ToruH001rt05.inetia.pl        0.0%   8.1    8.2    8.1    8.4    0.2  as12741
[..]0-0-7.ccr21.waw01.atlas.cogentco.com   0.0%   7.5    8.1    7.5    8.8    0.7  as174
[..]e2252.ccr41.ham01.atlas.cogentco.com   0.0%  20.2   20.3   20.2   20.3    0.1  as174
[..]e2797.ccr41.fra03.atlas.cogentco.com   0.0%  28.6   28.4   28.3   28.6    0.2  as174
[..]e2845.rcr22.fra06.atlas.cogentco.com   0.0%  28.6   28.8   28.5   29.2    0.3  as174
[..]2.b037206-0.fra06.atlas.cogentco.com   0.0%  29.3   29.5   29.2   30.0    0.4  as174
149.11.21.102                              0.0%  29.0   28.8   28.7   29.0    0.2  as174
[..]t231-247-177-94.static.arubacloud.de   0.0%  28.7   29.7   28.7   31.4    1.5  as200185

Obalam tą informację, gdyż aruba nie oferuje ochrony Anty-DDOS na pakietach [vps 4zł etc]

 

  - Boty Muzyczne

Brak żadnych na serwerze! ## Słabo skonfigurowane

<13:45:29> "MusicBOT" connected to channel "[cspacer] ♫ Poczekalnia ♫"
<13:47:27> "MusicBOT" dropped (connection lost)

 - Nielegalna licnecja :


Starting Nmap 6.00 ( http://nmap.org ) at 2016-05-22 14:49 EEST
Initiating Ping Scan at 14:49
Scanning 94.177.247.231 [4 ports]
Completed Ping Scan at 14:49, 0.04s elapsed (1 total hosts)
Initiating SYN Stealth Scan at 14:49
Scanning host231-247-177-94.static.arubacloud.de (94.177.247.231) [1 port]
Discovered open port 2008/tcp on 94.177.247.231
Completed SYN Stealth Scan at 14:49, 0.05s elapsed (1 total ports)

[+] Nmap scan report for host231-247-177-94.static.arubacloud.de (94.177.247.231)
Host is up (0.013s latency).

PORT     STATE SERVICE
2008/tcp open  conf

hmmm. Byłeś w trakcie konfigurowania bota. Wyłączyłem go po czym włączyłem. Ale przecież Ty musisz doszukać się każdego szczegółu. Proszę Cię byś wrócił robić te swoje śmieszne serwerki za darmo na 32 slotach. Konfigurujesz śmieszne, darmowe boty i uważasz się za wielką osobę, która niestety kradnie z tego co widzę po opiniach. I nie wyjeżdżaj mi o kodeksie cywilnym i działaniu na szkodę bo niestety sam reprezentujesz się jako hipokryta. Nie chcesz być hejtowanym lecz sam hejtujesz. Hop hop wracaj już do swoich obowiązków.

 

hah. Czyli ty pod serwer ts3 wydajesz 300zł by kupić serwer dedykowany plus licencje 1000zł? ;) Hmmm. Czy pieniądze się zwrócą? Raczej wątpię ale skoro Ty wolisz wydać swoje 1300zł na serwer ts3 to życzę powodzenia ;)

Nie no kolejny g****o warty serwerek polskiej cebuli jak juz macie robić takie biedne serwerki to chociaż ich nie reklamujcie bo psujecie tylko opinię o sobie. I pozdro jak brak botów to dla was atut.

Czyli wolisz jak co 30 sekund bot Ci spamuje, że wszedłeś 30 raz na serwer i że przesiedziałeś na nim już swoje 3 godziny życia. Dodatkowo dobrym urozmaiceniem jest bot który wyświetla godzinę na kanale bo przecież nie masz daty, godziny w prawym dolnym rogu systemu. Przecież te boty są świetne!

Pewnie, że wydaję.

Stać mnie to wydaję, mogę bo lubię ;)

 

Skoro otwierasz serwer publiczny to raczej użytkownicy zwracają uwagę na boty muzyczne i te zautomatyzowane.

 

Przecież napisałem, że serwer jest uproszczony i jest stworzony dla ludzi, którzy nie lubią serwerów na których co chwile coś Ci pika, wysyła, pobiera, 1000kanałów, informacji które nie są mi potrzebne do życia. Tobie się nie podoba, cóż trudno.

thats.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 j

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...