Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupno serwera ts3 - licencja, konsola


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie.

Jeżeli chce zrobić serwer ts3

na ok 30 osob

 

i żebym miał dostęp do konsolki i serwera to jak to musze zrobic kupic tylko vpsa czy vpsa i serwer ts3 czy jak to ktoś może wyjaśnić

 

Ps mam windows 10

A i jaka jest różnica między serwerem z licencją a bez??

Opublikowano

Witaj, jeżeli chcesz mieć serwer na sloty możesz wykupić daną ilość slotów na jakimś hostingu.

Ja polecam net-speak.pl

 

Serwer z licencją posiada taką ilość slotów jaką ma owa licencja, a bez tylko 32 sloty.

Opublikowano

Witaj, jeżeli chcesz mieć serwer na sloty możesz wykupić daną ilość slotów na jakimś hostingu.

Ja polecam net-speak.pl

 

Serwer z licencją posiada taką ilość slotów jaką ma owa licencja, a bez tylko 32 sloty.

Czyli po prostu biorę zakładke np teamspeak 3 wpisuje sloty

I potem jak to wygląda

I mam do wszystkiego dostęp?

Jeżeli tak to czym się różni vps?

Opublikowano

 

Witaj, jeżeli chcesz mieć serwer na sloty możesz wykupić daną ilość slotów na jakimś hostingu.

Ja polecam net-speak.pl

 

Serwer z licencją posiada taką ilość slotów jaką ma owa licencja, a bez tylko 32 sloty.

Czyli po prostu biorę zakładke np teamspeak 3 wpisuje sloty

I potem jak to wygląda

I mam do wszystkiego dostęp?

Jeżeli tak to czym się różni vps?

 

 

Masz dostęp tylko do swojego serwera wszystkie uprawnienia na 75 + panel www.

Na vps masz dostęp totalnie do wszystkiego plus masz możliwość podłączenia botów itp.

Opublikowano

 

 

Witaj, jeżeli chcesz mieć serwer na sloty możesz wykupić daną ilość slotów na jakimś hostingu.

Ja polecam net-speak.pl

 

Serwer z licencją posiada taką ilość slotów jaką ma owa licencja, a bez tylko 32 sloty.

Czyli po prostu biorę zakładke np teamspeak 3 wpisuje sloty

I potem jak to wygląda

I mam do wszystkiego dostęp?

Jeżeli tak to czym się różni vps?

 

 

Masz dostęp tylko do swojego serwera wszystkie uprawnienia na 75 + panel www.

Na vps masz dostęp totalnie do wszystkiego plus masz możliwość podłączenia botów itp.

 

 

Czyli jeżeli kupie serwer teamspeak3 to będę miał dostęp do konsolki czy nie są jakieś opcje na stronie by np dać sobie query serwer admin czy cos?

Opublikowano

 

 

 

Witaj, jeżeli chcesz mieć serwer na sloty możesz wykupić daną ilość slotów na jakimś hostingu.

Ja polecam net-speak.pl

 

Serwer z licencją posiada taką ilość slotów jaką ma owa licencja, a bez tylko 32 sloty.

Czyli po prostu biorę zakładke np teamspeak 3 wpisuje sloty

I potem jak to wygląda

I mam do wszystkiego dostęp?

Jeżeli tak to czym się różni vps?

 

 

Masz dostęp tylko do swojego serwera wszystkie uprawnienia na 75 + panel www.

Na vps masz dostęp totalnie do wszystkiego plus masz możliwość podłączenia botów itp.

 

 

Czyli jeżeli kupie serwer teamspeak3 to będę miał dostęp do konsolki czy nie są jakieś opcje na stronie by np dać sobie query serwer admin czy cos?

 

 

Tak, będziesz miał dostęp do specjalnego panelu www. Maksymalna ranga to Server Admin

Opublikowano

 

 

 

 

Witaj, jeżeli chcesz mieć serwer na sloty możesz wykupić daną ilość slotów na jakimś hostingu.

Ja polecam net-speak.pl

 

Serwer z licencją posiada taką ilość slotów jaką ma owa licencja, a bez tylko 32 sloty.

Czyli po prostu biorę zakładke np teamspeak 3 wpisuje sloty

I potem jak to wygląda

I mam do wszystkiego dostęp?

Jeżeli tak to czym się różni vps?

 

 

Masz dostęp tylko do swojego serwera wszystkie uprawnienia na 75 + panel www.

Na vps masz dostęp totalnie do wszystkiego plus masz możliwość podłączenia botów itp.

 

 

Czyli jeżeli kupie serwer teamspeak3 to będę miał dostęp do konsolki czy nie są jakieś opcje na stronie by np dać sobie query serwer admin czy cos?

 

 

Tak, będziesz miał dostęp do specjalnego panelu www. Maksymalna ranga to Server Admin

 

 

server admin na ts3 tak? bo np jak wchodzisz na ts3

klikniesz na serwer to pisze ci query clients online

To chyba o to chodzi tak?

Opublikowano

 

 

 

 

 

Witaj, jeżeli chcesz mieć serwer na sloty możesz wykupić daną ilość slotów na jakimś hostingu.

Ja polecam net-speak.pl

 

Serwer z licencją posiada taką ilość slotów jaką ma owa licencja, a bez tylko 32 sloty.

Czyli po prostu biorę zakładke np teamspeak 3 wpisuje sloty

I potem jak to wygląda

I mam do wszystkiego dostęp?

Jeżeli tak to czym się różni vps?

Masz dostęp tylko do swojego serwera wszystkie uprawnienia na 75 + panel www.

Na vps masz dostęp totalnie do wszystkiego plus masz możliwość podłączenia botów itp.

Czyli jeżeli kupie serwer teamspeak3 to będę miał dostęp do konsolki czy nie są jakieś opcje na stronie by np dać sobie query serwer admin czy cos?

Tak, będziesz miał dostęp do specjalnego panelu www. Maksymalna ranga to Server Admin

server admin na ts3 tak? bo np jak wchodzisz na ts3

klikniesz na serwer to pisze ci query clients online

To chyba o to chodzi tak?

To są użytkownicy query.

Aby posiadać dostęp do query musisz mieć serwer VPS.

Najwyższa ranga dla użytkowników to ServerAdmin (która nie jest ranga query), jest to ranga z większością uprawnień.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Witaj, jeżeli chcesz mieć serwer na sloty możesz wykupić daną ilość slotów na jakimś hostingu.

Ja polecam net-speak.pl

 

Serwer z licencją posiada taką ilość slotów jaką ma owa licencja, a bez tylko 32 sloty.

Czyli po prostu biorę zakładke np teamspeak 3 wpisuje sloty

I potem jak to wygląda

I mam do wszystkiego dostęp?

Jeżeli tak to czym się różni vps?

Masz dostęp tylko do swojego serwera wszystkie uprawnienia na 75 + panel www.

Na vps masz dostęp totalnie do wszystkiego plus masz możliwość podłączenia botów itp.

Czyli jeżeli kupie serwer teamspeak3 to będę miał dostęp do konsolki czy nie są jakieś opcje na stronie by np dać sobie query serwer admin czy cos?

Tak, będziesz miał dostęp do specjalnego panelu www. Maksymalna ranga to Server Admin

server admin na ts3 tak? bo np jak wchodzisz na ts3

klikniesz na serwer to pisze ci query clients online

To chyba o to chodzi tak?

To są użytkownicy query.

Aby posiadać dostęp do query musisz mieć serwer VPS.

Najwyższa ranga dla użytkowników to ServerAdmin (która nie jest ranga query), jest to ranga z większością uprawnień

Ale serveradmin ma do prawie wszystkiego dostęp? czyli do czego nie ma czy ma wystarczająco żeby robić rzeczy na ts?

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Witaj, jeżeli chcesz mieć serwer na sloty możesz wykupić daną ilość slotów na jakimś hostingu.

Ja polecam net-speak.pl

 

Serwer z licencją posiada taką ilość slotów jaką ma owa licencja, a bez tylko 32 sloty.

Czyli po prostu biorę zakładke np teamspeak 3 wpisuje sloty

I potem jak to wygląda

I mam do wszystkiego dostęp?

Jeżeli tak to czym się różni vps?

Masz dostęp tylko do swojego serwera wszystkie uprawnienia na 75 + panel www.

Na vps masz dostęp totalnie do wszystkiego plus masz możliwość podłączenia botów itp.

Czyli jeżeli kupie serwer teamspeak3 to będę miał dostęp do konsolki czy nie są jakieś opcje na stronie by np dać sobie query serwer admin czy cos?

Tak, będziesz miał dostęp do specjalnego panelu www. Maksymalna ranga to Server Admin

server admin na ts3 tak? bo np jak wchodzisz na ts3

klikniesz na serwer to pisze ci query clients online

To chyba o to chodzi tak?

To są użytkownicy query.

Aby posiadać dostęp do query musisz mieć serwer VPS.

Najwyższa ranga dla użytkowników to ServerAdmin (która nie jest ranga query), jest to ranga z większością uprawnień

Ale serveradmin ma do prawie wszystkiego dostęp? czyli do czego nie ma czy ma wystarczająco żeby robić rzeczy na ts?

 

Server Admin ma dostęp nie do wszystkiego. Tyle co możesz swój serwer edytować jego wartości maksymalnie to 75

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Witaj, jeżeli chcesz mieć serwer na sloty możesz wykupić daną ilość slotów na jakimś hostingu.

Ja polecam net-speak.pl

 

Serwer z licencją posiada taką ilość slotów jaką ma owa licencja, a bez tylko 32 sloty.

Czyli po prostu biorę zakładke np teamspeak 3 wpisuje sloty

I potem jak to wygląda

I mam do wszystkiego dostęp?

Jeżeli tak to czym się różni vps?

Masz dostęp tylko do swojego serwera wszystkie uprawnienia na 75 + panel www.

Na vps masz dostęp totalnie do wszystkiego plus masz możliwość podłączenia botów itp.

Czyli jeżeli kupie serwer teamspeak3 to będę miał dostęp do konsolki czy nie są jakieś opcje na stronie by np dać sobie query serwer admin czy cos?

Tak, będziesz miał dostęp do specjalnego panelu www. Maksymalna ranga to Server Admin

server admin na ts3 tak? bo np jak wchodzisz na ts3

klikniesz na serwer to pisze ci query clients online

To chyba o to chodzi tak?

To są użytkownicy query.

Aby posiadać dostęp do query musisz mieć serwer VPS.

Najwyższa ranga dla użytkowników to ServerAdmin (która nie jest ranga query), jest to ranga z większością uprawnień

Ale serveradmin ma do prawie wszystkiego dostęp? czyli do czego nie ma czy ma wystarczająco żeby robić rzeczy na ts?

 

Server Admin ma dostęp nie do wszystkiego. Tyle co możesz swój serwer edytować jego wartości maksymalnie to 75

 

 

Ok dzięki za info :P

Opublikowano

Okej to teraz ja po swojemu powiem. Odbierz sobię voucher z arubacloud.pl na 43 zł i postaw sobie tam vpsa z 4zł to masz prawie rok za free. Instalujesz tam ts3 i masz 32 sloty i dostęp do query i 999999 jak z yatqa czy coś nadasz sobie query.

Pozdrawiam, G.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Okej to teraz ja po swojemu powiem. Odbierz sobię voucher z arubacloud.pl na 43 zł i postaw sobie tam vpsa z 4zł to masz prawie rok za free. Instalujesz tam ts3 i masz 32 sloty i dostęp do query i 999999 jak z yatqa czy coś nadasz sobie query.

Pozdrawiam, G.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dzięki pomyśle :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...