Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W którym rejonie trafiają się normalni gracze?


sh0keN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na żadnym, nie ma różnicy. EUW ma dopiero wyższy poziom na wysokim diamencie, a tak to jest tak samo.

hmm.. przynajmniej na euw co drugi mecz nie ruchaja ci matki xD

8kHod.png

 

Opublikowano

Na Eune robię sobie właśnie 30 lvl od zera, a na 10 lvlu POLAK obraża POLAKÓW - cały naród, mówi, że powinniśmy mieć więcej holokastu itd... Tego się nie da nazwać serwerem...

Opublikowano

polecam euw nie ma tak duzo jebanych polaków kurwów karakanów XDDDDD a tak serio to polecam turcje nie no zartuje hehe euw>eune k***a jak wbijasz challengera na eune to co osiagniesz no k***a nic nie osiagniesz i w okolicach d1 na euw nie spotkasz jakiegos jebane disa zwisa albo zjebanych polskich kurwów 

Opublikowano

Piszac taki temat widac ze nie jestes normalny

 

Slabo graja to graja slabo w 2 druzynach

Obrazaja to obrazaja w 2 druzynach

 

Nie mozesz wpisac mute all i grac jak nalepiej ?

eune z euw niczym sie nie rozni

Opublikowano

Sorry kolego ale na obu serwerach gra dis.

 

Turcja/Rosja fajne serwerki, tam masz zgranych ziomow kappa. 

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Jakiś czas temu przeniosłem się na Westa i w mojej opinii gracze są milsi i mniej toksyczni, aczkolwiek poziom gry jest niezmienny.­

Opublikowano

Bo to ta działało że WEST był czysty, czyli Ziemia, ale ludzie czyli EUNE chcieli też być czyści, ale jako iż poszło Ich tam za dużo to ta ziemia, czyli WEST też jest brudny.

Jeden c**j gdzie grasz, ten sam smród.

9u2pvr.gif

Opublikowano

Pytasz o znany stereotyp, że na EUNE grają bardziej toksyczni i głupi gracze. Otóż nie. Na całym świecie są przeróżni ludzie w podobnych ilościach, wszędzie spotkasz idiotów, wszędzie spotkasz ogarniętych ludzi i także tutaj nie ma różnicy gdzie grasz. 

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...