Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Zyra na midzie


IdleSolution

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Viable po tych buffach czy za duzo jej nie daly?

raczej na supporcie tylko ;p

 

Jeśli czegoś nie wiesz to nie pisz bo robisz tylko niepotrzebny spam.

 

Viable po tych buffach czy za duzo jej nie daly?

Na midzie średnio zdecydowanie lepiej się nią gra na jungle (prawie tak łatwo jak Malzaharem) i topie (przeciwko bohaterom takim jak Tryndamere, Volibear, Irelia i innym którzy się "rozpędzają" lub skaczą). 

Opublikowano

 

 

Viable po tych buffach czy za duzo jej nie daly?

raczej na supporcie tylko ;p

 

Jeśli czegoś nie wiesz to nie pisz bo robisz tylko niepotrzebny spam.

 

Viable po tych buffach czy za duzo jej nie daly?

Na midzie średnio zdecydowanie lepiej się nią gra na jungle (prawie tak łatwo jak Malzaharem) i topie (przeciwko bohaterom takim jak Tryndamere, Volibear, Irelia i innym którzy się "rozpędzają" lub skaczą). 

 

aha gralem przez caly patch od unrankeda do diam 5 i ani razu nie spotkalem sie z zyra na jung tak samo na zadnym streamie, wiec nwm o czym ty mowisz xD

Hello there.

Opublikowano

 

 

Viable po tych buffach czy za duzo jej nie daly?

raczej na supporcie tylko ;p

 

Jeśli czegoś nie wiesz to nie pisz bo robisz tylko niepotrzebny spam.

 

Viable po tych buffach czy za duzo jej nie daly?

Na midzie średnio zdecydowanie lepiej się nią gra na jungle (prawie tak łatwo jak Malzaharem) i topie (przeciwko bohaterom takim jak Tryndamere, Volibear, Irelia i innym którzy się "rozpędzają" lub skaczą). 

 

Czego nie wiem ? Nie spotkałem zyry na midzie od dawna bo jest poprostu slaba, a na supporcie sobie dobrze radzi, więc co ty za bajki opowiadasz gosciu.

Opublikowano

Pytam sie bo w tier liscie ktorej kiedys uzywalem na nefplz jest dosyc wysoko i mnie to zaintrygowalo, lubialem nia grac na midzie w tych czasach odrazu po jej wyjsciu

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

jest jeden typek co jest otp zyra w jungli i idzie mu calkiem niezle, ale najlepiej sprawuje sie na supporcie, bo ma od groma cc. 

 

na midzie też powinna działać, chociaż nie testowałem.

 

najlepiej, jeżeli po prostu wejdziesz na normala i sam sprawdzisz, bo tak ciężko powiedzieć czy akurat jest "silna", bo np. dla mnie niektóre postacie nie są silne, a są w mecie.

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...