Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakładanie serwera, porady


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zamierzam wrócić do "starych klocków", postawić jakiś serwer na pukawce, ale potrzebuję pewnej rady.
Aktualnie mamy wersję 1.9.x, gdy wszyscy większość w Polsce grają na zacofanym już 1.7.x.
Aktualnie społeczność MC w Polsce chyba spada. Chciałbym założyć serwer premium, jednak kto by na nim grał? Przecież wiadomo, że mało kto posiada legalnie zakupioną grę, co jest problemem. P2W też jest zabronione, chociaż nie widzę żeby ktoś się tym przejmował. Czy jest sens inwestować w serwer MC, czy lepiej odpuścić? Jaka wersja będzie najbardziej opłacalna, 1.7 czy 1.9 ? Zależy mi na tym, żeby serwer stał na najnowszej wersji gry, jednak nie wiem, czy nie będzie miało to wpływu na ilość graczy. Proszę o komentarze pod tematem ;)

bannergif.gif

Opublikowano

Jeżeli masz dużo pieniędzy i chcesz graczy twórz serwer na 1.7 z dobrą reklamą na 1.9 nikt nie chce przejść w tym ja ;/ Pvp moim zdaniem na najnowszej wersji jest złe.

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano

­@DoriiSuperPies

 

Ja, na twoim miejscu bym postawił serwer na 1.8. Jest to "nowsza" wersja oraz "troche starsza".

 

Najbardziej opłacalnym trybem serwera jest FreeBuild.

Chcesz mnie dodać do znajomych na jakies platformie spolecznosciowej? Prosze!
Steam : można zobaczyć na mojej stronie na mpc... Origin: KubaAnPlayPL , XBOX LIVE : ellon03
Jeżeli masz platformę której nie wymieniłem typu UPLAY - napisz na priv :)


POSTY

10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 300 500 1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...