Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Mid/Support


sh0keN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lux na midzie bogini dmg + cc robia duzo w team fightach + tarcza lecz po nerfach juz nie taka dobra, a tak pozatym widzialem jeszcze branda granego glownie przez dmg + stun

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mógłbyś się trochę bardziej wypowiedzieć, ponieważ nie rozumiem teraz czy oczekujesz dwóch postaci, czy jedną na te dwie pozycje. Niby taką postacią jest Lux, potężna dzięki swojemu burstowi oraz CC, ale nie wiem czy się dobrze rozumiemy. 

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Zależy od twojej dywizji, i od tego czy chcesz championa którym da się grać supportem oraz midem. Czy jeden na support i jeden na mida.

 

Ze swojej strony polecam ci na mid/supp Karme

 

- Ulti od 1 lvl.

- Ogromny dmg w early game.

- Bariera oraz cc.

- Ogarnięta karma potrafi wygrać przegrany tf.

200.gif


'i ain't with the drama


u can meet my llama

Opublikowano

Brand w niskim elo jest świetny. AoE burst dmg robi swoje, krótko mówiąc =))

 

Karma jest decent, ale nie jakoś świetna.

 

Lulu jest moim zdaniem underrated. Budowana pod ap jest oneshoterem dla squishy picków, mając range 1000+. Dodatkowo świetnie wspiera team.

 

Lux to tylko na niskie elo. Lux supp to cancer pick...

 

Morgana jest bardzo przyjemna na midzie i na supporcie. High cc robi swoje, przy okazji trafiony bind w lacie moze wygrać grę. W to świetny waveclear, a E zarówno jest antigapcloserem jak i dmg denierem.

To wygląda jak sygnatura!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...