Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ban na chat, a drop skrzynek


Ozzzj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemano

Dodali teraz te masterki na 7 / 6 lvl i wlasnie chyba nie moge ich otrzymywac, mialem bana za flame (zjebany team) na 10 rund.
Gralem przez 10 rund i zniknal mi ten ban, pisze ze po jakims czasie bede mogl dropic skrzynki ale pytanie brzmi, kiedy?

Wraz z tym dropem zablokowano mi jeszcze chyba te masterki. :(

Opublikowano

Nie ma na to reguły, musisz po prostu grać aż do momentu, kiedy odblokują Ci warsztat. Aby zdobyć token maestrii 6 poziomu musisz zagrać na przynajmniej S- postacią, którą masz już wbity 5 poziom.

Opublikowano

s- , s to nie jest problem.

gorzej wlasnie z tym czekaniem.

No dzieki bd gral ciagle i zobacze, moze po weekendzie odblokuja

 

Pozdrawiam

Opublikowano

siemano

 mialem bana za flame (zjebany team) 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

siemano

 mialem bana za flame (zjebany team) 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Czego oczekujesz od unranekda xD

55381514166733279449.gif

Opublikowano

Ogolnie to ci powiem, ze ja juz mam ponad tydzień te ogarniczenia dropu przez flejm i nie zdejmą tego za szybko. Ja już nowe konto założyłem, bo czytając na forach wiem, że z pół roku bym musiał czekać ;9

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...