Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim serwerze chcielibyście zagrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Kilka dobrych lat gram w Metin2. Jestem jego wielkim fanem dlatego postanowiłem pójść krok dalej. 

Zamierzam zrobić serwer Metin2. Chciałbym byście pomogli mi zrobić taki serwer od podstaw.

 

Moje pytania : 

- Jaki powinien być typ serwera(hard,medium,easy)???

- Jaki max lvl???

- Jak powinien się nazywać serwer???

 

Najnowsze pytania :

- Jakie proponujecie itemy na start???

- Czy na serwerze powinny dropić skrzynie serwerowe???

- Czy na serwerze powinny dropić sztabki???

- Do + ile powinny być kd???

- Ile KU z M do G???

 

 

 

 

 

Wiem zdaje sobie sprawe że jest juz podobny temat ale w tym temacie będzie wszystko szczegółowo

opisywane i dopracowywane.

 

Proszę o kulturę i waszą kreatywność :D  :D  :D .

Opublikowano

Jeżeli chodzi Ci o dużą grywalność to preferuję Easy, o poziomie jak i nazwie pomyśleć powinieneś Ty, w końcu to Twój serwer. ;) Standardowo to 200lv.

Jeszcze nie jest to mój serwer jednak wolałbym żebyście to wy wybrali nazwę rodzaj serwera i max lvl :D

Opublikowano

Ja bym pograł na antarisie , to taki serwer o ktorym w sumie nic nie wiadomo ale podobno fajny.

A co do tematu i na poważnie to:
-105 lvl max po wbiciu aktualizacja do 115
-medium
- Tani IS , czytaj (20 zł psc, na 30 dni kostium i fryz) :) może być bez wielkich bonusów
-Przyjemny exp
-Drop zmianek
-Kalendarz eventowy 

Opublikowano

Medium/hard, maksymalny poziom 150.

Exp przyjemny jak na medium, duża ilość fabularnych questów i wiele pobocznych - element harda, udoskonalenia, dodatki do klienta, wszystko by umilić grę na takim serwerze.

 

Nazwę serwera dość łatwo wymyślić znając już typ serwera.

Najczęściej nazwy serwerów zaczynają sie na A/D/T - przeważnie używają ludzie stałych liter, bo mają przykładowo jakiś generator nicków WoW'a czy coś, biorą pierwszy lepszy nick, lekko zmieni i ma pseudo super nazwę.

 

Cerani2, Avestia, Netoria no nie wiem, sam musisz pomyśleć :D

Opublikowano

Medium

Max 150

5 setów po niebiance i trytonie

Mocno rozwinięty biolog

IS bez unikalnych przedmiotów :) $$

nazwa.. Shadvan

Co rozumiesz pod pojęciem bez unikalnych przedmiotów;) Co do nazwy podoba mi się
Opublikowano

Wszysto fajnie, ale teraz jak ktos zrobi serwer to i tak zleca sie i powiedza ze kotlet bo bylo na innych serwerach :D

 

 

//

easy/med

180lvl

Opublikowano

 

Medium

Max 150

5 setów po niebiance i trytonie

Mocno rozwinięty biolog

IS bez unikalnych przedmiotów :) $$

nazwa.. Shadvan

Co rozumiesz pod pojęciem bez unikalnych przedmiotów;) Co do nazwy podoba mi się
mam na myśli kostiumy, pety z bonami 10% ludzi itd. Na większości serwerów jest to do zdobycia tylko w IS wtedy widać że jedynym celem serwera jest ojebanie ludzi z kasy ~ SuReK
Opublikowano

A co powinno znaleźć się w IS???

Zależy od serwera;

jeżeli easy to kostiumy, fryzury, ew. ulepszacze.

medium - głównie ulepszacze i podstawowy ekwipunek

hard - ulepszacze, medale konne etc.

 

­

Opublikowano

 

A co powinno znaleźć się w IS???

Zależy od serwera;

jeżeli easy to kostiumy, fryzury, ew. ulepszacze.

medium - głównie ulepszacze i podstawowy ekwipunek

hard - ulepszacze, medale konne etc.

 

­

A ty chcesz żeby jaki to był serwer easy medium czy hard???
Opublikowano

Na autorskim hurrwa. Co to za pytanie?

Nie masz pomysłu na serwer to się za niego nie bierz, bo tylko tracisz swój i graczy czas. 

Napiszemy Ci setki rzeczy a ty i tak tego nie zrobisz, więc jaki w tym sens? 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na jakimś fajnym serwerze Easy z klimatem i taki właśnie pojawi się tutaj w odpowiednim czasie :) A szczegóły już niebawem :D

hkeKadm.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...