Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.7][Survival] MyKox


MaxTheFuck

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

37813b.png

Witajcie, w imieniu całej ekipy serwera MyKox, mam zaszczyt zaprosić na nową od słone serwera.
Nie jest to HardCore/Creative czy inny bezsensowny tryb, jest to czysty easysurvival z namiastką
świetnie dopracowanych pluginów. Nie chcemy was oszukiwać i obiecywać bóg wie jakich rzeczy,
dlatego teraz wejdź na nasz serwer i przeżyj przygodę swojego życia. Adres serwera: mc.mykox.pl

 

 

 

 

b7af32.png

 

Rodzaj: Wojny Gildii

IP: mc.mykox.pl

IP ts3: tsh24.pl

Autoryzacja: NON-PREMIUM

Ilość slotów: ok. 200

Data Startu: 21.05.16

 

 

Wlaściciel: TVSpider3007

Właściciel: Axes

HeadAdmin: OloMaister

Admin: aniol860

Helper: DokkuMaFejm

Helper: Maly1337

Helper: DJNike1337

 

 

46efd4.png

 

GILDIE: czyli wielofunkcyjny, plugin

na gildie różniący się od pozostałych, zaczynając od

tagów przed nickiem, kończąc na zaawansowanym systemie sojuszy.

 

STONIARKI: to nasz autorski plugin do wprowadzenia

szybszych i bardziej wydajnych niż normalnych przy użyciu

redstone stoniarek. Jest to na celu zapobieganiu lagom oraz bugom na

serwerze, ale osoby które wolą normalne stoniarki mogą je tworzyć.

 

TOOLS: Tools to nasze "Essentials", w tym pluginie

posiadamy najważniejsze komendy, przechowujemy dane graczy,

plugin odpowiada za prawidłowe działanie naszego serwera.

 

RANKING: Nasz ranking opiera się na rankingu graczydo

którego zalicza się system zabić,zgonów, punktów oraz miejscu

w rankingu.Nasz system rankingu różni się tym,że posiada również

TOP 14najlepszych graczy z rankingiem oraz TOP 14najlepszych gildi.

 

COBBLESTONEX: CobbleX to specjalny plugin który jako

nieliczni z serwerów napisaliśmy. Aby stworzyć ten kamień

wystarczy w każdym slocie craftingu dać 64 cobblestone.

Gdy już uda na m się go zdobyć należy go położyć na ziemi

a następnie zniszczyć.Po zniszczeniu mamy szanse na zdobycie różnych

przedmiotów (tych bardziej przydatnych oraz mniej przydatnych).

Oczywiście mamy też szanse na to żeby nic nie wygrać.

 

NIESKOŃCZONE MIĘSKO: Nasz serwer wprowadza crafting specjalnego

jedzenia zwanego: "Nieskończone Mięsko".Jest on dość specyficzny.

Postanowiliśmy dodać takie coś z powodu klep i brakowanie mięsa

na zregenerowanie punktów głodu.Nieskończone Mięsko jest nieskończone czyli

możemy go używać cały czas, oraz regeneruje nam 4,5 pkt. głodu!

 

DROP: nie jest to jakieś OtherDrops czy plugin z internetu.

Dropy zawierają dopasowane wg. nas szanse na zdobycie

przedmiotów. Konto VIP x2 do każdego przedmiotu!

 

OBSYDIANIARKI: ten plugin wprowadza na serwer

blok po którym zniszczeniu wypada odsydian.

 

ENCHANT: nowy system enchantowania przedmiotów.

Wiele osób mogło widzieć podobny na serwerze xlajthc.

 

EFEKTY: na naszym serwerze zamiast potek

zostaly wprowadzone efekty potek ktore mozna zakupic

za emeraldy pod komenda /efekty

 

EKWIPUNEK: na serwerze zostalo wprowadzone

przywracanie eq jest to przydatne gdy zginie ktos na ddos lub lagu

W ekwipunku mozna miec tylko 4kox,64refile,5 perel

 

SEKTORY: Sektory hm....

Specjalny plugin ktory dzieli serwer na sektory

Dzieki temu na serwerze nie ma lagow.

 

 

ZDJECIA

 

d0687e.jpg

 

b55ef2.jpg

 

9ed178.jpg

 

3578e6.jpg

 

 

Admina prosze o zamkniecie starego tematu :)

10/20/100/150/200/300/400/500/600/700

Opublikowano

Prezentacja ujdzie w tłumie ale co z tego jak to kolejny izihc, masakra. Dodatkowo te "administratory" mają po 15 lat. I ani grama autorskiego pluginu :D

 

"Powoduje dzieki temu ze nie ma lagow" ???

Opublikowano

@up

 

Przekonasz się na starcie do pluginów.Jeżeli nie wierzysz że nie mamy ich napisz do developera (HugoZar) pisał nam je on ;)

10/20/100/150/200/300/400/500/600/700

Opublikowano

Czemu hugo miałby pisać pluginy na jakiś gówniany serwer? I to w dodatku twój.

Wątpie, że macie autorskie sektory, a jak już to wam nie pociągną. xD

Średnio chce mi sie patrzeć na screeny gdzie jest jakaś laska, bo to świadczy o właścicielu.

 

Typowy P2W.

/heal dla vipa? XDDD

2x drop dla vipa na easyhc? xD 

Opublikowano

@up

 

Gdzie ty widzisz easyhc ;)?

 

To napisz do niego a nie do mnie.Podac ci do niego kontakt bo widze masz ból dupy?

10/20/100/150/200/300/400/500/600/700

Opublikowano

@MaxTheFuck

Ty masz jakiś problem ze składaniem zdań?

 

"pisał nam je on"

"Admina prosze o zamkniecie tematu starego"

"W ekwipunku jest mozliwe byc miec 4kox,64refile,5 perel"

Opublikowano

No tak, przecież "język bardzo polska trudny"

Ja nie wiem czy ten screen z dropem miał zachęcić, ale wydaje mi się, że działa to jedynie na niekorzyść. 

No jak masz drop z kamienia to znaczy, że hardcore. No ale dodając do tego te wszystkie % i sam fakt, że na wstępie napisałeś easysurvival to automatycznie klasyfikuje serwer jako easyhc. Dodatkowo leci report za sklep niezgodny z EULA ;) 

Powodzenia!

Opublikowano

@Revision342

Pisane po prostu z nerwów. Miałem inny problem i pisałem na szybko.

 

@Burned123

 

Kolejny ziomek od euli tyle serwerów sprzedaje vipy a tylko ten serwer zgłaszacie?

10/20/100/150/200/300/400/500/600/700

Opublikowano

@up

 

Gdzie ty widzisz easyhc ;)?

 

A no na przykład tutaj;

 

Nie jest to HardCore/Creative czy inny bezsensowny tryb, jest to czysty easysurvival

 

 

/edit:

Skoro miałeś inny problem to po co pisałeś wtedy prezentacje?

Opublikowano

Pokaż mi serwer EASYHC gdzie za śmierć masz bana.

Tak sie po prostu mówi.

Opublikowano

Zamierzam pograć, chociaż szkoda, że jeszcze 2,5dnia do premiery ... :( 

Fajna prezentacja, b. zachecajaca, niby prosty serwer, ale cos tak mnie ciagnie 

 

 

P.S. Nikt mi nie płaci za ten komentarz.

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

No dobra, to jedziemy po kolei:
> "nową od słone serwera."
> "
Nie jest to HardCore/Creative czy inny bezsensowny tryb, jest to czysty easysurvival" w zestawieniu z "Gdzie ty widzisz easyhc  ;)?" Spoko, że właściciel serwera nawet sam nie wie, jaki serwer robi xD
Pomijam fakt, że właśnie serwery EasyHC są arcybezsensowne...
> "
z namiastką świetnie dopracowanych pluginów" - Boże, kto to pisał xD
- "
przeżyj przygodę swojego życia" - Nie za dużo powiedziane? Nie każdy siedzi 24/7 przed komputerem i przeżywa przygodę swojego życia w MC xD

Co do pluginów: Co kogo obchodzi, czy Wasze pluginy są autorskie czy nie, skoro robią to samo, co można spotkać na każdym innym serwerze? xD
To, że przepisujecie niepotrzebnie Essentiala świadczy tylko o Waszej inteligencji... nie lepiej ten czas było przeznaczyć na zrobienie czegoś, co jest naprawdę ciekawe/przydatne?

>"
Nasz serwer wprowadza crafting specjalnego jedzenia zwanego: "Nieskończone Mięsko".Jest on dość specyficzny.", "Nieskończone Mięsko jest nieskończony"

"
nie jest to jakieś OtherDrops czy plugin z internetu." - maj gasz, jesteście niesamowici, profesjonalni. Nie zrobiliście czegoś z paczki serwerowej :O
"
Konto VIP x2 do każdego przedmiotu!" - tak jak ktoś wyżej napisał - jaki jest sens podwajania dropu czegoś na EasyHC? xD
Pomijam już fakt, że to łamanie euli, ale jak zablokują Wam serwer to już Wasz problem ;)

> "
za miast potek"

> "
W ekwipunku jest mozna miec "

> "
Powoduje dzieki temu ze nie ma lagow"

Boże, Ty jesteś jakimś ukraińcem i robisz prezentację przez Google Tłumacz, czy co? xDD


Screena z dropem chyba komentować nie trzeba...
A specjalne konkursy dla VIPa świetnie podkreślają całokształt i cel powstania serwera.
Napisz mi jeszcze raz o pasji to po głowie dostaniesz śmieszku xD


Normalnie nie zawracałbym sobie głowy komentowaniem takiej głupoty, ale widzę, że podobnych serwerów powstaje coraz więcej. Co się dzieje z tą grą... :/
 

Opublikowano

Pokaż mi serwer EASYHC gdzie za śmierć masz bana.

Tak sie po prostu mówi.

 

A ty mi powiedź co to ma być to ŁatwyTrudny? :D

» BRAK

 

 

» SYGNATURY

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@up

 

Przekonasz się na starcie do pluginów.Jeżeli nie wierzysz że nie mamy ich napisz do developera (HugoZar) pisał nam je on ;)

HugoZar napisał wam funnyguildsy XDDDDD

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...