Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Huawei Y5 - biały ekran od niczego.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z moim Y5.

Mianowicie wczoraj wieczorem go odłożyłem na biurko, nic z nim nie robiłem i było ok. Lecz jak dziś się obudziłem i chciałem zadzwonić do kogoś, po odblokowaniu pojawił się biały ekran. Po restarcie też był biały ekran. Telefon reaguje na dotyk i inne rzeczy (mniej więcej wiem, ponieważ gdy włączam muzykę przez słuchawki, po odblokowaniu jest ten przycisk pauza itp.).

Co mogło się zepsuć? Telefon leżał spokojnie. Obecnie jestem bez kontaktu z nikim :/

Dodam że telefon był kupowany w t-mobile przez rodzica, a ja go odkupiłem od rodzica za 200 zł  :v

Czy to podlega gwarancji? telefon był kupowany pół roku temu, akurat na gwiazdkę.

Jeżeli nie, to ile może kosztować naprawa?

Dodaje zdjęcie oraz filmik do tematu (link do yt)

https://www.youtube.com/watch?v=MS-mzf8wplg

post-959983-0-49969900-1463493803_thumb.jpg

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

w sensie volume +/- i power? nie działa, telefon sie normalmie włącza, ale ekren jest cały czas biały

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

Uszkodzony multiplekser ekranu albo tylko taśma 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Właśnie włączyłem sobie telefon dla beki, by sprawdzić czy dalej tak ma.

Wyskoczyło że android się aktualizuje, i ilość aplikacji która sie optymalizuje.

W międzyczasie raz pojawił się biały ekran ale na jakieś 3-4 sekundy, teraz czekam co dalej będzie.

 

 

 

@Update: Telefon włączył sie normalnie , widać normalnie obraz, jednak niepokoi mnie to czemu ten biały ekran sie pokazywał. zostawie go na jakieś 2-3 h i zobacze czy dalej tak będzie robił.

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

Skoro  uszkodzone coś w środku to czekasz tylko na zbawienie albo cud , serwis 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Zauważyłem, że telefon po włączeniu normalnie działa, jednakże:

1. Odblokuje telefon, może użyje go przez 10-15 sekund a potem pojawiają się jakieś białe paski i ekran robi się biały.

2. Jak odczekam kilka minut, ekran jest znowu ok, ale po kilkunastu sekundach znowu robi to samo.

Za godzinę podjade to t-mobile i zapytam się o możliwość naprawy.

Jeżeli nie przyjmą na gwarancje, to jaki może być koszt naprawy?

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

Tyle ile sobie wycenią naprawę, 10 do 200 zł może drożej może nie.

 

Pytanie dość głupie jak się nie wie co zepsute 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

a więc tak, byłem w 3 punktach. 1 punkt stwierdził, że podejmie się naprawy, ale nie na gwarancje, od razu odpadło.

2 punkt stwierdził że naprawi na gwarancje, że niby jest to wilgoć czy coś, ale to jest dziwne że leżąc na biurku dostał wilgości, ale zajmie to około miesiąca :v

3 punkt czyli T-Mobile, stwierdzili że też naprawią na gwarancje, ale nie mają telefonu zastępczego (ja niestety też nie mam :c)

Jak załatwię telefon zastępczy oddam do naprawy do T-Mobile

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

Na gwarancje Ci to MUSZĄ załatwić, to nie twoja wina, że ich telefon się popsuł sam z siebie.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...