Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Fanart]Skarga I Propozycja Regulaminu Lokalnego


  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Thers Powinien by? ukarany ?

    • Tak
      8
    • Nie
      0
    • Nie mam zdania.
      1
  2. 2. Czy powinien zosta? ustanowiony regulamin lokalny ?

    • Tak
      9
    • Nie
      0
    • Nie mam zdania
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zacznę od skargi .

 

1Użytkownik Thers bezprawnie kopiuję prace użytkowników innych for.

W dodatku chwali się , że zostały one wykonane przez niego.

 

Proszę zobaczyć:

To jest ukryta treść, proszę

 

Praca jest wykonana przez innego użytkownika :) Spójrzcie (foto by Dagger)

8wmkg2.png

 

Według mnie temat powinien być zamknięty, a Thers stosownie ukarany.

 

 

2.Druga sprawa to regulamin lokalny.

 

Fanart to dla mnie jeden z prężniej rozwijających się działów Forum.

Sądzę , że powinien powinien posiadać regulamin lokalny.

Co miało by się znaleźć w takim regulaminie .

 

Na pewno wzmianki o:

-Ripowaniu Prac

-Umieszczaniu tematów w tagach np. [Zamówienie] [Galeria]

-Umieszczaniu prac w

-Odpowiednim zachowaniu i przestrzeganiu się regulaminy :)

 

 

Miało by to na celu uchronienie się przed takimi nieprzyjemnymi sytuacjami jak ta ostatnia :)

 

Pozdrawiam Kronk

Opublikowano

Dodaj ankietę z "Tak" | "Nie" | "nie mam zdania".

Mi osobiście pomysł się podoba, a Thers to zwykły cfaniak i kradziej ^^

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

+ ma multikonto które używa :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Dawmar również ripuje prace ;/

 

Chodzi o tą :

 

qyv1x4.png

 

@Topic dobry pomysł z tym regulaminem ']

 

Mam podobne zdanie , ale tu jest problem.

Ani on nie udowodni , że to jego praca (Nie ma psd, stocku , ani niczego)

Ani my nie udowodnimy , że to duplikat (Chyba , że ktoś znajdzie identyczną )

 

@Topic

Regulamin świetny :)

Tylko do jednego mam "ale"

Fajnie jakby można było double'wać posty , ale co określony czas :)

Np. co 6h i jedynie w swoich galeriach:) Dlaczego ?

Podam przykład:

Ktoś o 12 stworzył pracę i czeka na komentarze.

Godzina 18 i ani jednego komentarza, a zrobił już nową.

Topic jest w samym dole i jeżeli edytuje , nikt tego nie zauważy.

Pozostaje tylko z double'wać :)

Opublikowano

Mam podobne zdanie , ale tu jest problem.

Ani on nie udowodni , że to jego praca (Nie ma psd, stocku , ani niczego)

Ani my nie udowodnimy , że to duplikat (Chyba , że ktoś znajdzie identyczną )

 

@Topic

Regulamin świetny :)

Tylko do jednego mam "ale"

Fajnie jakby można było double'wać posty , ale co określony czas :)

Np. co 6h i jedynie w swoich galeriach:) Dlaczego ?

Podam przykład:

Ktoś o 12 stworzył pracę i czeka na komentarze.

Godzina 18 i ani jednego komentarza, a zrobił już nową.

Topic jest w samym dole i jeżeli edytuje , nikt tego nie zauważy.

Pozostaje tylko z double'wać :)

 

niee. Double co 24h. W tym czasie user może stworzyć więcej prac, a nie jedną ;/

Opublikowano

Mam podobne zdanie , ale tu jest problem.

Ani on nie udowodni , że to jego praca (Nie ma psd, stocku , ani niczego)

Ani my nie udowodnimy , że to duplikat (Chyba , że ktoś znajdzie identyczną )

 

@Topic

Regulamin świetny :)

Tylko do jednego mam "ale"

Fajnie jakby można było double'wać posty , ale co określony czas :)

Np. co 6h i jedynie w swoich galeriach:) Dlaczego ?

Podam przykład:

Ktoś o 12 stworzył pracę i czeka na komentarze.

Godzina 18 i ani jednego komentarza, a zrobił już nową.

Topic jest w samym dole i jeżeli edytuje , nikt tego nie zauważy.

Pozostaje tylko z double'wać :)

 

Znacie link do topica gdzie jest ta sama sygnatura to skopiujcie z głównego i z damwara i poznajcie po nazwie.

 

Jestem za tak...

1290020186-U148832.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...