Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Grudziądzyt2-Reloaded On 1.Vi.2010R-5.Vi.2010R Na Razie [Hamachi]


SZYJA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim chce zapowiedzieć wam powstanie mojego prywatnego serwera gry Metin 2 GrudziądzYT2-Reloaded. Serwer nie raz był stawiany oraz lubiany przez graczy. Więc wpadłem na pomysł aby stworzyć serwer ten jedyny czyli trochę różniący się od innych. Postanowiłem postawić serwer który będzie upodobniony do PL-a w 95%. Pracuje nad stworzeniem tzw. `MiniClienta`w którym nie zabraknie nowego wyglądu zbroi skilli oraz broni , Atlantyda (M1 oraz Dolina Orków) v1/v2 odbugowana w 80%, widoczny lvl obok nicku w chacie, zmienione tło oraz muzyka logowania postaci, zmieniona także muzyka w grze na niektórych mapkach, i wiele innych ciekawych plików dodam wkrótce do tego `MiniClienta`. Ogólnie to serwer jest spolszczony w 99%. Jest możliwość robienia Gildi na Spolszczeniu, MOD-dzie , Launcherze , i czego jeszcze nie wymyślicie aby uruchomić grę. Powstały QUESTY w których zadaniem będzie dotarcie do Groty Wygnańców (Atlantyda). Są jeszcze prace techniczne nad Atlantydą czyli prawidłowym WYJŚCIEM oraz Bossami w v1/v2. Pracuje jeszcze nad stroną Rejestracyjną GamePlay-em i `MiniClientem`. A teraz zapodam pare SS-ów z Serwa.

 

Nowy Wygląd Stalki dla Wojownika :

 

koxb.jpg

 

Strażnik Wsi (Spolszczony) :

 

straznik.jpg

 

Pomnik Sa-Soe :

 

pomniksasoe.jpg

 

Menu Konia :

 

menukonia.jpg

 

V1 Grota Wygnańców (Atlantyda) :

 

75484650.jpg

 

V2 Grota Wygnańców (Atlantyda) :

 

26300660.jpg

 

HANDLARZE :

 

Handlarz Bronią :

 

handlarzbronia.jpg

 

Handlarz Zbrojami :

 

handlarzzbrojami.jpg

 

Handlarz Różnościami :

 

handlarzroznosciami.jpg

 

Rybak :

 

rybaki.jpg

 

Handlarz : Itemy dla Konia :

 

itemydlakonia.jpg

 

Raty Serwera :

 

All max czyli 1000%

 

Na START nic nie daję żeby szybko wam się nie znudził serwer.

Od 50 lvl Konik Bojowy + 100% przywołania.

Od 75 Konik Militarny z skillami M10.

 

Forum Serwera : www.grudziadzyt2.xup.pl

 

 

Serwer ONLINE najprawdopodobniej 1.06.2010r-5.06.2010r

 

 

PS : szukam osoby która zbrobiła by mi Launchera z tłem do logowania, nazwą Serwera oraz CH1 NIE MOD KAMERA!

 

Z pozdrowieniami [GA]ProSZYJA

 

CHADA

Opublikowano

Fajny serwer na pewno wbije ;]

Nie lubie metin2 ale gram ^.^

metin2_wall08.jpg

W Metin2: Husky,Jablonski45,iLoVePets

 

Ratuj swoich przyjacieli:www.uniteddogs.com,Peta.org http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-orzeczenia-bezwzglednej-kary-pozbawienia-wolnosci/66/4edb1574f9bbe414420000586cc78784

youtube.com/jablonski45 wejdz i dodaj ten film odnośnie Petycji

 

Ni e bądź cham jebnij -

Opublikowano

@2xUP w każdym temacie musisz coś napisać ... to się nazywa SPAM !

@Serv czekam na otwarcie i mam nadzieję , że będzie godny zagrania ; ]

Opublikowano

Polecam server

 

 

#up 2

 

 

Server istnieje od stycznia ^^ ale teraz jest ponownie ON

Pomogłem? Daj +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...