Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Tylnie wyjście mikrofonu Windows 8.1


MultiRaien

Pytanie

Opublikowano

Witam. Otóż mam ostatnio spory problem z mikrofonem, gdyż mój kuzyn wygiął mi przednie wejście na mikrofon. Podczas próby podłączenia mikrofonu w tylnie wejście to mikrofon wydaje szumy. Głosu nie wykrywa. Dodam, że wcześniej nie miałem takich problemów. Aktualizacja sterowników nie pomogła. 

Zdjęcia problemu:

https://scr.hu/4vY71G

https://scr.hu/lPAj3P

https://scr.hu/ZR1g6X

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Witam. Otóż mam ostatnio spory problem z mikrofonem, gdyż mój kuzyn wygiął mi przednie wejście na mikrofon. Podczas próby podłączenia mikrofonu w tylnie wejście to mikrofon wydaje szumy. Głosu nie wykrywa. Dodam, że wcześniej nie miałem takich problemów. Aktualizacja sterowników nie pomogła. 

Zdjęcia problemu:

https://scr.hu/4vY71G

https://scr.hu/lPAj3P

https://scr.hu/ZR1g6X

 

Skoro Ci wygiął przednie wejście na mikrofon to chyba odpowiedzi nie trzeba Ci udzielać, że żadne sterowniki Ci nie pomogą, możesz spróbować to naprawić ręcznie (postarać się wyprostować do stanu fabrycznego) a jeśli to nie pomoże to niestety.. trzeba kupić nówkę :)

 

Ale czm. nie działa tylnie wejście? 

Opublikowano

Witam. Otóż mam ostatnio spory problem z mikrofonem, gdyż mój kuzyn wygiął mi przednie wejście na mikrofon. Podczas próby podłączenia mikrofonu w tylnie wejście to mikrofon wydaje szumy. Głosu nie wykrywa. Dodam, że wcześniej nie miałem takich problemów. Aktualizacja sterowników nie pomogła. 

Zdjęcia problemu:

https://scr.hu/4vY71G

https://scr.hu/lPAj3P

https://scr.hu/ZR1g6X

 

Skoro Ci wygiął przednie wejście na mikrofon to chyba odpowiedzi nie trzeba Ci udzielać, że żadne sterowniki Ci nie pomogą, możesz spróbować to naprawić ręcznie (postarać się wyprostować do stanu fabrycznego) a jeśli to nie pomoże to niestety.. trzeba kupić nówkę :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...