Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebujesz tutora, a może TGM/GM'a? Zajrzyj! ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


R

E

K

L

A

M

A














edcbf55909d60.png
Poszukuję zajęcia któregoś z tych stanowisk.

7c658ea72cc7f.png
Cześć.
Na imię mam Adrian, a za mną już 18 wiosen.
Pochodzę z województwa świętokrzyskiego.
Obecnie uczę się zawodu elektromechanika w szkole zawodowej.
Interesuję się motoryzacją, sportem oraz grami komputerowymi typu Metin, Lol.
Jestem miłą, pomocną i cierpliwą osobą.
Radzę sobie z różnymi problemami, oczywiście nie wszystkimi - tak jak każdy.
Nie wdaję się w niepotrzebne nikomu konflikty, wolę coś przetłumaczyć lub ustąpić komuś, bo niestety ale z niektórymi osobami wygrać się nie da.

e04cf4a49b67f.png
I tu jest tzw. "haczyk".
Nie miałem jeszcze styczności z funkcjami tj. tutor, tgm czy gm.
Chcę zdobywać nowe doświadczenia związane z tą grą, dlatego się tu ogłaszam, a od czegoś przecież trzeba zacząć.

af8130e65e41c.png
Dużą ilość wolnego czasu na grę,
Pomoc w różnego typu sytuacjach, graczom jak i administracji,
Pełną kulturę,
Utrzymywanie porządku na serwerze, chodzi głównie o źle zachowujące się osoby czy też boty,
Dobrą komunikację ze mną, posiadam Team Speak 3 wraz ze sprawnym mikrofonem,
Poważne podejście do spraw związanych z serwerem,

49ddcb57f66a8.png
Dobrego kontaktu z administracją serwera,
Uczciwości ze strony administracji serwera,
Wyrozumiałości dla początkującego,
Myślę, że te trzy wymogi na chwilę obecną wystarczą. Jeżeli coś mi przyjdzie do głowy to po prostu edytuję ten temat.

2f32cbb5ded97.png
E-mail : bossuyt@o2.pl
PW na tym forum,
Podam różne inne możliwości kontaktu po dołączeniu do jakiegoś teamu,



Pozdrawiam, Adrian.




 

Opublikowano

Polecam tego chłopaka! Miły, cierpliwy i do tego wywiązujący się ze swoich obowiązków.

​Powodzenia! :)

Dzięki! :)

 

----

Ref.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...