Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stworzę grafikę do prezentacji serwera S&F


puceqq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­

Witajcie­, tak jak można się domyślić po temacie - jestem grafikiem, to moje hobby. Na dzisiejszej scenie S&F projekty są ubogie i płytkie, jeżeli chcesz coś stworzyć - musisz opublikować swój serwer. Często publikacje są nie estetyczne i brzydkie, a to przecież wizytówka, wiele ludzi po prostu decyduje czy zagra na danym serwerze właśnie przez publikację. Więc jeżeli chcesz, aby Twój projekt zabłysnął, skonsultuj się ze mną PW, coś stworzę ;).

 

Nie posiadam żadnych prac - dysk usunięty, nie zrobiłem kopii zapasowej.

Opublikowano

Ja tez :-)

                                                                                         

 

Hardstyle Djkostekno1

 

vip.jpg

Opublikowano

"Nie posiadam żadnych prac - dysk usunięty, nie zrobiłem kopii zapasowej."

 

Aha, to bardzo zachęca do skorzystania z twoich usług. 

Pisząc ten post mogłeś chociaż trochę się wysilić i zrobić przynajmniej jedną pracę.

Opublikowano

"Nie posiadam żadnych prac - dysk usunięty, nie zrobiłem kopii zapasowej."

 

Aha, to bardzo zachęca do skorzystania z twoich usług. 

 

Pisząc ten post mogłeś chociaż trochę się wysilić i zrobić przynajmniej jedną pracę.

Proszę, przykładowa praca tego pana

 

2g1ATLk.png

baner.png

 

Opublikowano

Niestety, ­awaria dysku usunęła, dotychczasowe prace, oraz korzystanie z laptopa uniemożliwiło korzystanie z PS.

Opublikowano

­

 

Niestety, ­awaria dysku usunęła, dotychczasowe prace, oraz korzystanie z laptopa uniemożliwiło korzystanie z PS.

 

Więc już porzucasz pomysł i nie robisz grafik?

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...