Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakiej grze przeglądarkowej idzie w miarę zarobić ?


BonBox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym się dowiedzieć na jakich grach przeglądarkowych mogę zarobić przy małym/średnim wysiłku sprzedając konta/surowce/itp. na allegro. Aktualnie czekam aż wyjdzie nowy serwer do shakes & fidget , ale mały jest z tego zarobek (za konto 100 lv na nowym serwie dostane z 20-30zł , a wbije się ten lv z 1,5 miesiąca).

Czekam na propozycje.

Opublikowano

Spróbuj HeroZeroGame. Sprzedawałem przez jakiś tam okres czasu konta i dobre siano niekiedy biłem. Ewentualnie szukałem w metku np. osoby która wymieni konto w metku ( z is'em) na konto w herozero. Wtedy sprzedawałem konto w metinie.

Nie oszukując Cie natrzepałem kilka stóweczek w taki sposób.

Młodszy brachol opiekował się kilkoma kontami jednocześnie w hero zero podczas gdy ja nie mogłem i jakoś sobie radziłem ( do 250 lvl'a idzie tak banalnie, że aż wstyd ) :)

Opublikowano

Podpinam się. Jakieś inne gierki gdzie można szybko wbić levle ?

Bez bugów, bez przekładania, nowa jakość ! - Antaris 2k16 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...