Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zniekształcenie i przerywanie mojego głosu


pijawka 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z zniekształceniem mojego głosu(zniekształcenia i przerwania), wczesniej nie potrafilem wejsc na serwer, teraz umiem, lecz moj glos przerywa tylko na jednym teamspeaku (na innych jest okej), moj router to dir-300. Mikrofon mam w słuchawkach Superlux HMC 631. Poniżej zamieszczam link do nagrania (w nagraniu dmuchałem w mikrofon aby pokazać te zniekształcenia i przerywanie):

 

 

 

Ustawienia dźwieku w systemie i w ts3:

 

92870654198890907115.png

 

 

Mam 50% utraconych pakietów w zakładce mowa

1362320439a7.png

Opublikowano

Mam problem z zniekształceniem mojego głosu(zniekształcenia i przerwania), wczesniej nie potrafilem wejsc na serwer, teraz umiem, lecz moj glos przerywa tylko na jednym teamspeaku (na innych jest okej), moj router to dir-300. Mikrofon mam w słuchawkach Superlux HMC 631. Poniżej zamieszczam link do nagrania (w nagraniu dmuchałem w mikrofon aby pokazać te zniekształcenia i przerywanie):

 

 

 

Ustawienia dźwieku w systemie i w ts3:

 

92870654198890907115.png

 

 

Mam 50% utraconych pakietów w zakładce mowa

http://www.mpcforum.pl/topic/1539279-teamspeak-3-problem-wyrzucanie-z-servera/

http://forum.teamspeak.com/threads/56314-Tutorial-Port-Forwarding-(a-k-a-clients-cannot-connect)/page14

http://www.wififorum.pl/topic/34650-d-link-dir-300-upnp-nie-dzia%C5%82a/

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Zrobiłem wszystko, jest lepiej, lecz niekiedy nadal zacina (jak mowie jakies dluzsze zdania, przy krotkich wiadomościach jest mniej więcej okej) i po wypowiedzeniu czegoś słychać tak jakby "falę szumów", gdy skończe mówić (jestem 2 kontem na tym samym kanale i słucham)

1362320439a7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...