Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powrót do gry, jak zacząć?


Canna.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko zastanawiam się właśnie czy nie wrócić do Smite. Grałem w to kiedyś ale jakoś długo przy tym nie posiedziałem.

Czy aktualnie gra w to dużo ludzi i czy gra jest łatwa do ogarnięcia? Są jakieś rangi/ligi? 

 

#2500 postów 

Opublikowano

Siemaneczko zastanawiam się właśnie czy nie wrócić do Smite. Grałem w to kiedyś ale jakoś długo przy tym nie posiedziałem.

Czy aktualnie gra w to dużo ludzi i czy gra jest łatwa do ogarnięcia? Są jakieś rangi/ligi? 

 

Oczywiście jeżeli chcesz zacząć grać to polecam założyć nowe konto.

Na chwilę obecną sporo ludzi gra w SMITE.

Jeżeli masz smykałkę do gier Moba to nie powinieneś mieć większego problemu z ogarnięciem tego.

Polecam Ci kilka stron, na których możesz podejrzeć co i jak : smitefire.com / smitebuild.pl / smite.guru - tą polecam najbardziej.

Oczywiście nie zrażaj się, jeżeli coś nie będzie wychodziło. Pamiętam te czasy, kiedy denerwowałem się, bo zabijali mnie, ale nie darowałem i myślę, że na chwilę obecną jestem nawet dobrym graczem :)

Jeżeli chodzi o rangi - jeżeli grałeś w LoL-a powinieneś wiedzieć coś na ten temat :)

To może po kolei :

- bronze

- silver

- gold

- platyna

- diament

- master :)

Gry rankingowe możesz zacząć, gdy już wbijesz ten 30 poziom i jakąś tam ilość masterek na bogach - i z tego co pamiętam, to muszą być bogowie wykupieni.

Oczywiście teraz masz rankingi Joust 3vs3 / Joust 1v1 i standard Conquest 5v5

 

Jak coś będzie trzeba pomóc, to pisz śmiało, ale niestety do jutra nie mam możliwości wejścia do gry :)

 

Pozdrawiam Malteno.

Opublikowano

Dzięki z

 

 

Siemaneczko zastanawiam się właśnie czy nie wrócić do Smite. Grałem w to kiedyś ale jakoś długo przy tym nie posiedziałem.

Czy aktualnie gra w to dużo ludzi i czy gra jest łatwa do ogarnięcia? Są jakieś rangi/ligi? 

 

Oczywiście jeżeli chcesz zacząć grać to polecam założyć nowe konto.
Na chwilę obecną sporo ludzi gra w SMITE.

Jeżeli masz smykałkę do gier Moba to nie powinieneś mieć większego problemu z ogarnięciem tego.

Polecam Ci kilka stron, na których możesz podejrzeć co i jak : smitefire.com / smitebuild.pl / smite.guru - tą polecam najbardziej.

Oczywiście nie zrażaj się, jeżeli coś nie będzie wychodziło. Pamiętam te czasy, kiedy denerwowałem się, bo zabijali mnie, ale nie darowałem i myślę, że na chwilę obecną jestem nawet dobrym graczem :)

Jeżeli chodzi o rangi - jeżeli grałeś w LoL-a powinieneś wiedzieć coś na ten temat :)

To może po kolei :
- bronze

- silver

- gold

- platyna

- diament

- master :)

 

Jak coś będzie trzeba pomóc, to pisz śmiało, ale niestety do jutra nie mam możliwości wejścia do gry :)

Pozdrawiam Malteno.

 

Dzięki za szybką odpowiedź. A co do języka gry czy Polski jest dostępny? Z tego co pamiętam na forum ktoś próbował robić spolszczenie. 

Opublikowano

Dzięki z

 

 

Siemaneczko zastanawiam się właśnie czy nie wrócić do Smite. Grałem w to kiedyś ale jakoś długo przy tym nie posiedziałem.

Czy aktualnie gra w to dużo ludzi i czy gra jest łatwa do ogarnięcia? Są jakieś rangi/ligi? 

 

Oczywiście jeżeli chcesz zacząć grać to polecam założyć nowe konto.

Na chwilę obecną sporo ludzi gra w SMITE.

Jeżeli masz smykałkę do gier Moba to nie powinieneś mieć większego problemu z ogarnięciem tego.

Polecam Ci kilka stron, na których możesz podejrzeć co i jak : smitefire.com / smitebuild.pl / smite.guru - tą polecam najbardziej.

Oczywiście nie zrażaj się, jeżeli coś nie będzie wychodziło. Pamiętam te czasy, kiedy denerwowałem się, bo zabijali mnie, ale nie darowałem i myślę, że na chwilę obecną jestem nawet dobrym graczem :)

Jeżeli chodzi o rangi - jeżeli grałeś w LoL-a powinieneś wiedzieć coś na ten temat :)

To może po kolei :

- bronze

- silver

- gold

- platyna

- diament

- master :)

 

Jak coś będzie trzeba pomóc, to pisz śmiało, ale niestety do jutra nie mam możliwości wejścia do gry :)

 

Pozdrawiam Malteno.

 

Dzięki za szybką odpowiedź. A co do języka gry czy Polski jest dostępny? Z tego co pamiętam na forum ktoś próbował robić spolszczenie. 

 

Język polski jest dostępny, podczas pobierania poprostu wybierz język polski i tyle.

Opublikowano

Warto, gra dużo osób, chociaż trochę zaniedbują nie które aspekty to gra jest świetna i przyjemnie się gra ;) Polecam jako 1 Thora, kosa, nie tak trudny.

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

Możliwe, że jakieś pliki ci zostały, prześwietl komputer dokładnie i zobacz.

 

http://forums.smitegame.com/showthread.php?51104-The-game-Smite-is-arleady-installed-There-is-no-maintenance-to-perform

 

Wystarczy trochę poszukać ;)

@1373230489-U611928.pngForzie

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

Możliwe, że jakieś pliki ci zostały, prześwietl komputer dokładnie i zobacz.

Sęk w tym, że nie mam totalnie nic. Nawet głupiego obrazka. 

Opublikowano

Siemaneczko zastanawiam się właśnie czy nie wrócić do Smite. Grałem w to kiedyś ale jakoś długo przy tym nie posiedziałem.

Czy aktualnie gra w to dużo ludzi i czy gra jest łatwa do ogarnięcia? Są jakieś rangi/ligi? 

 

Moim skromnym zdaniem uważam, że powrót do Smite'a to propozycja do poważnego przemyślenia. Gdybyś napisał ten wątek z pół roku temu, to bez zastanowienia stwierdziłbym, że warto, a nawet bym cię zachęcił, jednak teraz mam ogromne wątpliwości. To, co ostatnio robi Hi-Rez, to lekka przesada. Ów tytuł jest coraz bardziej nastawiany na zarobki, zarobki i jeszcze raz zarobki. Szczerze, kiedyś bez wydawania złotówki mogłeś zdobyć 85% stylizacji i różnorakich bajerów, a teraz te opcje są otwarte tylko do bogatych graczy. Ilość wydarzeń na wzór Odysei zaczyna, mówiąc delikatnie, przygniatać. Jeśli nie jesteś odporny na pixele, to przemyśl to dobrze. Przechodząc do bardziej pozytywnych faktów, gra się rozwija i jest zadbana. Warto tutaj również wspomnieć o technologii i grafice, na które zdecydowanie kładzie się spory nacisk, bo wszystko to z miesiąca na miesiąc jest coraz lepsze. Smite ma sporo bugów i błędów, ale nie jest to jakoś super zauważalne. Produkcja, jak dla mnie, jedna z lepszych i warta pobrania. 

Co do ilości graczy, jak wyżej wspomniałem, dzieło się rozwija. Liczba użytkowników ciągle się zwiększa i są to już pokaźne sumy. Także na brak graczy nie można narzekać, a w kolejkach stoi się do 2 minut, no teraz trochę dłużej, bo rozgrywane są eliminacje do MŚ.

Na tle największego rywala Smite'a - tytułu League of Legends - uważam, iż w świecie bogów odnajdziesz się zdecydowanie szybciej. Z tego co się orientuję, Hi-Rez przyłożył się x miesięcy temu i wprowadził bardzo porządne poradniki dla nowych graczy. Ale mimo wszystko i bez tego nie ma większego problemu z opanowaniem mechaniki oraz różnych zasad.

 

Panowie mam problem z instalacją. 

4443514630672961114786.jpeg

Tylko problem w tym, że nie mam Smite na dysku. O co chodzi? 

@Trivor

@kacio1995  

Polecam bardzo dokładnie przeszukać komputer. Osobiście miałem identyczny problem, bo jeden program z serwisu Hi-Rez został gdzieś w schowanym folderze i ciężko było do niego dotrzeć. 

Opublikowano

Smite nastawiony na zarobki? Nikt nie kaze kupowac skorek i innych bzdetow. Sa gry gdzie platke konta posiadaja ogromna przewage nad tymi darmowymi. Na pewno takim tytulem nie jest smite. Gram dla przyjemnosci i nie widze ciaglych prob zdarcia ze mnie kasy nadz kuszenia kupienia sobie przewagi nad przrciwnikiem za zlotowki.

 

Polecam jak najbardziej

Opublikowano

Masz gdzieś folder HiRez, usuń go i zainstaluj Smite.

Lub wejdź zwyczajnie w control panel i usuń wszystko co związane z HiRez.

 

A czy opłaca się grać w Smite, to powiem Ci szczerze, że tak.

Co tydzień lub 2 tygodnie są nowe aktualizacje, dodają bardzo często nowych bogów do gry, jest szansa kupienia wszystkich bogów (i przyszłych) za jakieś grosze.

Najlepiej się gra z kimś, gra samemu znudzi Ci się.

VNp6c2U.png

Opublikowano

Masz gdzieś folder HiRez, usuń go i zainstaluj Smite.

Lub wejdź zwyczajnie w control panel i usuń wszystko co związane z HiRez.

 

A czy opłaca się grać w Smite, to powiem Ci szczerze, że tak.

Co tydzień lub 2 tygodnie są nowe aktualizacje, dodają bardzo często nowych bogów do gry, jest szansa kupienia wszystkich bogów (i przyszłych) za jakieś grosze.

Najlepiej się gra z kimś, gra samemu znudzi Ci się.

W LoLa pykam sam non stop i jakoś idzie także myślę, że i ze Smite nie powinno być źle.

Nie mam nigdzie takiego folderu... 

W rejestrze też czysto. 

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...