Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposób na turniej tygodniowy


Anverek1337

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Wiele nowych osób pyta o to "Jak oni to robią w Turnieju"

 

Doświadczenie

Musimy być w drużynie która na wyposażenie na 50 oraz wspomagacze -20% oraz wspomagacze bohatera - 50% misji w niedzielę przed 21 zużywamy 150 Energii

Około godziny 21:55 (zakończenie turnieju) zaczynamy do końca wykorzystywać energię

Zbieramy z czynów, łotra

 

Honor bohatera

Po skończonym turnieju ściągamy wszystkie ity, wybieramy wspomagacz umiejętności 10%

Atakujemy innych bohaterów z niższym poziomem tak byśmy przegrali walkę. Najlepiej robić to na drewnianym młotku amnezji

Gdy turniej aktualny się kończy około 21:55 zakładamy wszystkie ity, towarzysza

Atakujemy słabych przeciwników z niższym poziomem tak abyśmy wygrali walkę najlepiej +200 honoru

 

Turniej drużynowy

Atakujemy kogoś z małym honorem, wyrzucamy wszystkich i zapraszamy tak by nikt nie był zgłoszony do walki :) I tak codziennie

Atakujemy drużynę w niedzielę na 22:00 Gdy turniej się zacznie. Drużyny muszą mieć więcej honoru a my pewność że wygramy :)

 

Dzięki temu wygracie oponki

 

 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...