Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Steam] Homoseksualiści na steamie


Spanga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Was też to spotkało?

Dostałem zaproszenie do grupy, (nie pamiętam nazwy) która jest 'wsparciem dla osób homoniewiadomo i ich saportów'.

W temacie na forum grupy, był film pod tytułem 'gays in poland :O', który przedstawiał dwóch p****ów liżących się podczas jakiejś je*anej parady równości na środku drogi.

Bardzo grzecznie powiedziałem że jestem z polski i nie lubię ch*jów p****ów je*anych, i że maja się odpie*dolić, i nie nękać ludzi takimi chu*owymi zaproszeniami.

Oto co dostałem po minucie:

post-1361615-0-90020300-1462811635.png

Wam też tak spamują? ;_;

boje się że przyjdą do mnie w nocy ;_;

 

 

@Edit

dlaczego z automatu cenzuruje słowo p****? a jak ktoś napisze o kolarstwie?

Opublikowano

niestety już go nie mam, ale można dojść po nicku tego gościa.

 

@jest:

http://steamcommunity.com/groups/eghso

 

Aha, napisał taki komentarz, bo przerobił mój post, który po przerobieniu wyglądał tak:

<3<3<3<3 Thanks! i love gays, and i am gay! I love you! <3<3<3<3

Opublikowano

Tylko ze valve nie da im Parma za to że są pedalami, a za spam nie daje się permów.

Opublikowano

Pewnie trolle bo geje rzadko się z tym noszą (normalni wybili by zanim złożyłoby jaja) albo jeśli się tym chwalą to są ostro po**bani :)

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

@up

Czy mi się wydaje czy napisałem tak chwilkę temu w innym dziale?

 

@Edit

temacie o stodniowce*

Opublikowano

Tylko ze valve nie da im Parma za to że są pedalami, a za spam nie daje się permów.

 

Wystarczającym powodem jest przerabianie Twoich odpowiedzi i publikowanie ich w Twoim imieniu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...