Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dodać własne dźwięki do resourcepacka i odtworzyć je za pomocą komendy?


DemVers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Wie ktoś jak używać komendy /playsound ???

 

Dokładnie chodzi mi o to jak dodać własne dzwięki "resourcepack"

 

ktoś coś?

Opublikowano

Nie odtworzysz customowego dźwięku z resource packa przy pomocy tej komendy. Tą komendą można jedynie odtwarzać dźwięki z enuma. Musisz wysłać specjalny pakiet.

Opublikowano

Nie odtworzysz customowego dźwięku z resource packa przy pomocy tej komendy. Tą komendą można jedynie odtwarzać dźwięki z enuma. Musisz wysłać specjalny pakiet.

a jak np na mapach są "różne dzwięki" lektor, jakies wybuchy itp??.

I wszystko w resource packu sie znajduje?

Opublikowano

@DemVers, zakładam, że podmienili dźwięki wgrane już w grę. Można to zrobić za pomocą resource packa i wtedy normalnie odtwarzać komendą /playsound

Opublikowano

@DemVers, zakładam, że podmienili dźwięki wgrane już w grę. Można to zrobić za pomocą resource packa i wtedy normalnie odtwarzać komendą /playsound

czyli jak dodam w Resourcepacku w folderze sounds, zmodyfikowany dzwięk " nazwa taka sama " to będę mógł go normalnie odtworzyć za pomocą komendy?

Opublikowano

@DemVers, nie znam dokładnej ścieżki na aktualny moment, ale tak, po podmianie będziesz mógł normalnie odtwarzać podmieniony dźwięk.

Opublikowano

@DemVers, nie znam dokładnej ścieżki na aktualny moment, ale tak, po podmianie będziesz mógł normalnie odtwarzać podmieniony dźwięk.

Dzięki cos tam wykombinowałem i jak narazie działa.

 

Dzięki i like :)

 

Temat to zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...