Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mega dropy fps'ów we wszystkich grach, i nie tylko.


Skubi_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Posiadam laptopa o specyfikacji:

CPU: Intel Pentium B980 2x2,40 Ghz

GPU: AMD Radeon 7650m 1Gb + Intel HD Graphics

RAM: 4Gb

System: Windows 10 Home 64bit

Dysk: 500Gb

 

A więc problem w tym, że w każdej grze np. NFS Most Wanted 2012 są straszne dropy fps'ów. Na początku 60 fps a za jakieś 10 sekund jest 10-15 fps i tak w kółko.

Dodam, że w Windows 8 i 8.1 było to samo, a nawet gorzej. Do tego stare gry typu GTA: San Andreas ma 5 fps'ów i nie jest możliwa jakakolwiek gra

 

PS Na chwilę obecną nie mam jeszcze PC ;)

 

EDIT:

Aplikacje ze sklepu Windows nie działają w full screenie a większość nie działa wogóle

Jestem kim jestem i dobrze mi z tym ;)

Opublikowano

OK,

Spoczynek:

  CPU: Max 55 min 43

  GPU Intel: Max 36 min 32

Saints Row The Third

   CPU: Max 83 Min 44

   GPU Intel: Max 69 Min 36

 

Nie wiem czemu nie wykrywa mojej drugiej karty graficznej

Jestem kim jestem i dobrze mi z tym ;)

Opublikowano

Może masz przedstawione źle w biosie?

 

Spróbuj wejść, zakładka advanced bios features i onboard GPU albo coś takiego przestaw na PEG, żeby startowało z dedyka, ale też nie wiem czy na twoim lapku jest taka możliwość. Ogólnie apu ma w sobie integre, ale powinno wczytywac nie Intel tylko AMD coś tam.

 

Warto zmienić pastę, bo takie tempy są przy spore. W lapku jest taka trudność, że trzeba troszkę się orientować już i polecam oddać to komuś zaufanemu i w ogóle sprawdzić czy lapek nie traci gwarancji po rozmontowaniu go.

 

Zresztą lapek ma dość leciwe podzespoły i po prostu elektronika się przegrzewa.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

Tylko pomóż, jak tu do biosa wejść?

 

EDIT:

Próbowałem wyłączać kartę graficzną intela ale jeszcze gorzej.

Jestem kim jestem i dobrze mi z tym ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...