Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję ekipy do poważnego projektu


RedReapa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko ludzie. 

 

Może na starcie powiem coś o sobie.

Mam na imię Łukasz, mam 19 lat, mieszkam w Warszawie srutututu ~

 

Mam zamiar stworzyć serwer, a w przyszłości może i nawet sieć serwerów, z której szły by zyski.

Sam jednak takiego czegoś nie zrobię, dlatego poszukuję ekipy.

Poszukuję ludzi obeznanych w:

- technice serwerowej (pluginy, konfiguracja serwera)

- osoby z kreatywną wyobraźnią, bo serwer trzeba przecież zbudować

- przyszłych administratorów i moderatorów

- grafika komputerowego 

- mile widziany byłby sponsor <3

 

Jakie są moje wymagania?

Nie liczy się wiek tylko umiejętności. Możesz mieć nawet i 10 lat, ale ważne jest to, że znasz się na rzeczy.

 

Nie wybrałem jeszcze rodzaju serwera. Będę to ustalać już z ekipą.
Na pewno to będzie, któryś z nich:

- Survival

- RPG

- SkyBlock

- PvP

 

Tak jak mówiłem, będę starać się o zyski pieniężne z serwera (zakup za sms i inne), a te zyski będą do podziału z ekipą odliczając utrzymanie maszyny.

 

Mam zamiar także założyć własnego TeamSpeaka 3.

 

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się ze mną poprzez:

 

Skype: lukasz.ostas

E-mail: [email protected]

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...