Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RP] qSantos.pl - We're back !


Jumple

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WdAXfbW.png

Witaj drogo społeczność tego forum!

Chcielibyśmy wam wyjaśnić o co chodzi. Dokładnie jak wiecie ten projekt około 2 tygodni temu został zamknięty z powodu dużego sporu w ekipie. Mogliście sobie pomysleć, że upadł bo taka prawda niestety. Podjeliśmy ważną decyzję z nową zgromadzoną tu ekipą i podjeliśmy się podjeścia numer dwa do tego projektu. Spróbujemy poprostu podejść do tematu drugi raz i tyle. Chcielibyśmy złożyć bardzo szczere przeprosiny do starych graczy tego projektu. Teraz przemyśleliśmy wszystko i postanowiliśmy, że tak już nigdy nie zrobimy. Uszanujcie naszą wypowiedź.

Administracja

Co do naszej administracji zaszło wiele zmian. Doszły nowe osoby itd. Każda osoba w ekipie ma swoje ustalone obowiązki i musi je wykonywać. Co do naszego błędu w przyjęciu pewnej osoby na poprzedniej edycji to już tak nigdy nie zrobimy. Będziemy przemyślać z całą ekipą czy dana osoba ma dojść do ekipy czy nie. Nie ma ludzi ważnych i ważniejszych, u nas każdy jest równy. Dlatego nie znajdziecie tutaj żadnego wywyższania się osób będących w ekipie. Chcemy stworzyć serwer, na którym każdy zarejestrowany użytkownik będzie czuł niepowtarzalny klimat, a rozgrywka stanie się dla Was przyjemnością. Mamy nadzieję, że to wypali z obecną administracją.

Nasz zespół: Kliknij tutaj!

Trochę informacji

Głównym miejscem akcji będzie dużo znane miejsce - Los Santos. Centrum przewidujemy, że będzie znajdowało się na Pershing Square. Obiekty zostaną postawione po całym mieście. Wiadomo, że sercem south central jest Idlewood. Dlatego skupimy się mocno też na stworzeniu fajnych obiektów w tym miejscu. Dysponujemy dobrym skryptem. Nie jest to żaden skrypt z internetu. Niedowiarki mogą zobaczyć to cudo po starcie serwera. W skrypcie znajdują się podstawy m.i.n grupy, strefy, pojazdy, narkotyki. Oczywiście, że znajdują się inne rzeczy w naszym skrypcie, lecz nie będziemy ich tutaj wymieniać.

Forum

Nasze forum stoi na popularnym silniku "Invision Power Board". Posiadamy autorski panel gracza pod nasz skrypt. Dzięki niemu będziemy mogli zarządzać swoją postacią, grupami, pisać tickety czy skorzystać z panelu aukcji. Nasz panel ma wiele funkcji, lecz nie chcemy ich wymieniać tutaj tylko żebyście się sami przekonali o nim. Zostało także naprawione kilka błędów na forum, które pojawiały się na poprzedniej edycji.


 

Adres forum: http://qsantos.pl/

IP: qsantos.pl:7777

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...