Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić bota, który będzie puszczał muzykę z yt, będę go słyszał oraz w tym samym czasie rozmawiał?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zrobić bota, który będzie puszczał muzykę z yt oraz z pobranych plików dźwiękowych, będę go słyszał oraz w tym samym czasie będę mógł normalnie rozmawiać?

Opublikowano

Na swoim ts'ie raczej nie lecz na swoim kanale ;d

Sorki za off/// jesteś z Starogardu więc siemka ;D

 

Możesz sobie zrobić bota przez Virtual Audio Cable

lubie-to-png.png

Opublikowano

Bądź zainstalować sinusbota na localhoście albo wykorzystać Windows Instalkę.

Opublikowano

Chwilka, nie rozumiem. Akurat w tym jestem świeży. Zainstalowałem tego sinusa lecz i tak kiedy go odpalam on się nie włącza.

 

@Canecorso Siemka ;)

Opublikowano

Chwilka, nie rozumiem. Akurat w tym jestem świeży. Zainstalowałem tego sinusa lecz i tak kiedy go odpalam on się nie włącza.

 

@Canecorso Siemka ;)

https://www.sinusbot.com/

 

Sciągasz wersje na windowsa, instalujesz później odpalasz i w przeglądarce wpisujesz 127.0.0.1:8087 pojawia Ci się panel.

login: admin

hasło: foobar

 

Jeżeli sobie nie poradzisz z konfiguracją napisz na pw.

lubie-to-png.png

Opublikowano

 

Chwilka, nie rozumiem. Akurat w tym jestem świeży. Zainstalowałem tego sinusa lecz i tak kiedy go odpalam on się nie włącza.

 

@Canecorso Siemka ;)

https://www.sinusbot.com/

 

Sciągasz wersje na windowsa, instalujesz później odpalasz i w przeglądarce wpisujesz 127.0.0.1:8087 pojawia Ci się panel.

login: admin

hasło: foobar

 

Jeżeli sobie nie poradzisz z konfiguracją napisz na pw.

 

 

No ale właśnie nie odpala się ten sinusbot. Odpalam a on od razu się wyłącza, nie chce się włączyć - panel również nie działa.a

Opublikowano

 

 

Chwilka, nie rozumiem. Akurat w tym jestem świeży. Zainstalowałem tego sinusa lecz i tak kiedy go odpalam on się nie włącza.

 

@Canecorso Siemka ;)

https://www.sinusbot.com/

 

Sciągasz wersje na windowsa, instalujesz później odpalasz i w przeglądarce wpisujesz 127.0.0.1:8087 pojawia Ci się panel.

login: admin

hasło: foobar

 

Jeżeli sobie nie poradzisz z konfiguracją napisz na pw.

 

 

No ale właśnie nie odpala się ten sinusbot. Odpalam a on od razu się wyłącza, nie chce się włączyć - panel również nie działa.a

 

wyłącz konsole i uruchom od nowa.

lubie-to-png.png

Opublikowano

 

 

 

Chwilka, nie rozumiem. Akurat w tym jestem świeży. Zainstalowałem tego sinusa lecz i tak kiedy go odpalam on się nie włącza.

 

@Canecorso Siemka ;)

https://www.sinusbot.com/

 

Sciągasz wersje na windowsa, instalujesz później odpalasz i w przeglądarce wpisujesz 127.0.0.1:8087 pojawia Ci się panel.

login: admin

hasło: foobar

 

Jeżeli sobie nie poradzisz z konfiguracją napisz na pw.

 

 

No ale właśnie nie odpala się ten sinusbot. Odpalam a on od razu się wyłącza, nie chce się włączyć - panel również nie działa.a

 

wyłącz konsole i uruchom od nowa.

 

 

No własnie ten sinusbot to konsola, tak? No właśnie mi się to nie odpala. http://scr.hu/0wlnl/vx933

 

 

 

@up

 

Tak mam 64 bitowy system - http://scr.hu/0wlnl/lq2lt

Opublikowano

 

 

 

 

Chwilka, nie rozumiem. Akurat w tym jestem świeży. Zainstalowałem tego sinusa lecz i tak kiedy go odpalam on się nie włącza.

 

@Canecorso Siemka ;)[/size]

 

 

 

 

https://www.sinusbot.com/

 

Sciągasz wersje na windowsa, instalujesz później odpalasz i w przeglądarce wpisujesz 127.0.0.1:8087 pojawia Ci się panel.

login: admin

hasło: foobar

 

Jeżeli sobie nie poradzisz z konfiguracją napisz na pw.

 

No ale właśnie nie odpala się ten sinusbot. Odpalam a on od razu się wyłącza, nie chce się włączyć - panel również nie działa.a

wyłącz konsole i uruchom od nowa.

 

No własnie ten sinusbot to konsola, tak? No właśnie mi się to nie odpala. http://scr.hu/0wlnl/vx933

 

 

 

@up

 

Tak mam 64 bitowy system - http://scr.hu/0wlnl/lq2lt

 

tak to jest ta konsola. Przeczytaj pw.

lubie-to-png.png

Opublikowano

@ref

 

Nie mam zamiaru korzystać z sinusa gdyż mi po prostu nie działa. Jakieś inne sposoby? Chcę by nie było echa, było mnie słychać oraz bota w tym samym czasie, puszczać muzykę z yt/pulpitu. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...